Trzecia liga. Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec 3:0. Bardzo pewna wygrana podopiecznych trenera Tomasza Grzywny (ZDJĘCIA Z MECZU)

[email protected]
Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi pokonała 3:0 GKS Wikielec.

Pilica Białobrzegi - GKS Wikielec 3:0 (1:0)
Bramki: Paterek (17. karny), Imiołek (75.), Bykowski (88.)
Pilica: Natorski - Kencel, Walasek, Karasek, Uziębło - Paterek, Michalski, Zawadzki, Winiarski, Dobkowski - Czarnecki oraz Imiołek, Bykowski.

Podopieczni trenera Tomasza Grzywny bardzo pewnie pokonali zespół Wikielca.
Pilica do meczu przystąpiła osłabiona brakiem Igora Korczakowskiego (kontuzja) i kapitana Marcina Rawskiego (sprawy rodzinne). Mecz na ławce rezerwowych rozpoczął bramkarz Filip Adamczyk, narzeka na uraz barku i zastąpił do młody Oskar Natorski, który na początku meczu popisał się kapitalną interwencją po strzale jednego z graczy gości.
W 17 minucie za zagranie piłki ręką w polu karnym, arbiter wskazał na jedenasty metr. Na gola karnego zamienił Konrad Paterek. W ostatniej akcji pierwszej połowy, Pilicę od utraty gola uratowała poprzeczka.
Drugiego i trzeciego gola w tym meczu dołożyli rezerwowi, Jan Imiołek i Marcin Bykowski.