Trzecia liga. Pilica Białobrzegi - KS Kutno 3:1. Gole Kencela, Paterka i Niedzieli (ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 18 kolejki trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi pokonała 3:1 Klub Sportowy Kutno. Gole dla Pilicy w tym meczu strzelali, Maciej Kencel, Konrad Paterek i Bartłomiej Niedziela.

Pilica Białobrzegi - KS Kutno 3:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Maciej Kencel 45, 1:1 Maciej Kraśniewski 70 z karnego, 2:1 Konrad Paterek 75 z wolnego, 3:1 Bartłomiej Niedziela 81.
Pilica: Adamczyk - Kencel, Walasek, Żurawski, Klinicki - Dobkowski (73 Czarnecki), Rawski, Zawadzki (73 Niedziela), Imiołek (55 Król), Winiarski (55 Michalski), Paterek.

Bardzo dobry mecz Pilicy i jak najbardziej zasłużona wygrana naszego zespołu. Pilica przerwała serię meczów bez wygranej.
Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się bezbramkowym remisem, Maciej Kencel pokonał strzałem z 12 metrów bramkarza Kutna.
Początek drugiej połowy to mecz graczy gości z naszym bramkarzem Filipem Adamczykiem. Golkiper Pilicy obronił kilka bardzo groźnych strzałów graczy gości. W 70 minucie goście wyrównali z rzutu karnego. Damian Król sfaulował jednego z graczy Kutna i sędzia wskazał na jedenasty metr.
Odpowiedź podopiecznych trenera Tomasza Grzywny była natychmiastowa. Najpierw Konrad Paterek przymierzył w samo okienko z rzutu wolnego, a po chwili ten sam zawodnik dograł piłkę do Bartłomieja Niedzieli, który podwyższył prowadzenie.