Trzecia liga. Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa 1:2 (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu dwunastej kolejki trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi przegrała 0:1 z Polonią Warszawa. Po 45 minutach gospodarze prowadzili 1:0.

Pilica Białobrzegi - Polonia Warszawa 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Konrad Paterek 30 z karnego, 1:1 Adam Pazio 52, 1:2 Adam Pazio 70.
Pilica: Natorski - Kencel, Walasek, Żurowski, Klinicki - Paterek (69 Bykowski), Michalski, Rawski (69 Imiołek), Niedziela (60 Dobkowski), Winiarski (53 Zawadzki), Czarnecki.

W spotkaniu z Polonią z różnych powodów nie mogli zagrać w Pilicy, Igor Korczakowski, Olaf Uziębło oraz Adrian Karasek.
W 30 minucie za faul w polu karnym na Kamilu Czarneckim, sędzia wskazał na jedenasty metr. Na gola karnego zamienił Konrad Paterek.
Po przerwie w 52 minucie Adam Pazio strzałem z woleja pokonał naszego bramkarza. W 70 minucie Oskar Natorski popełnił fatalny błąd. Zamiast wybić piłkę lub ją złapać, Adam Pazio w dziecinny sposób zabrał mu futbolówkę i skierował ją do pustej bramki.