Trzecia liga. Pilica Białobrzegi przegrała 1:2 z liderem Legionovią Legionowo (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Pilica - Legionovia.
Fragment meczu, Pilica - Legionovia. Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi przegrała 1:2 z liderem tabeli, Legionovią Legionowo.

Pilica Białobrzegi - Legionovia Legionowo 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Dariusz Zjawiński 11, 0:2 Bartosz Mroczek 44 z karnego, 1:2 Maciej Kencel 76.
Pilica: Natorski - Kencel, Walasek, Żurawski, Uziębło (46 Rawski), Winiarski (46 Pankowski), Zawadzki, Michalski, Klinicki, Korczakowski (64 Bykowski), Paterek (83 Muniak).

W 11 minucie, po sprytnie wykonanym rzucie rożnym, kapitan Legionovii Dariusz Zjawiński mocnym strzałem z 16 metrów wpakował piłkę do siatki. Tuż przed przerwą Bartłomiej Michalski sfaulował w polu karnym jednego z graczy gości i bardzo słabo prowadzący ten mecz arbiter z Siedlec podyktował rzut karny. Na gola jedenastkę zamienił Bartosz Mroczek.
W drugiej połowie znacznie poprawiła się gra gospodarzy, ale podopieczni trenera Mariusza Sawy zdobyli tylko jedną bramkę, autorstwa Macieja Kencela. Od 81 minuty Pilica grała w "10" po tym jak drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał obrońca Patryk Walasek.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani