Trzecia liga. Pilica Białobrzegi wygrała w Łodzi z ŁKS II 3:2, przegrywając do przerwy 0:2

Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, ŁKS II Łódź przegrał 2:3 z Pilicą Białobrzegi. Duże brawa dla podopiecznych trenera Tomasza Grzywny.

ŁKS II Łódź - Pilica Białobrzegi 2:3 (2:0)
Bramki: Radaszkiewicz 9 karny, Ślezak 29 karny - Winiarski 48, Zawadzki 49, Konrad Paterek 76.
Pilica: Adamczyk (46 Natorski) - Klinicki (55 Kencel), Walasek, Karasek, Uziębło, Paterek, Rawski (68 Imiołek), Michalski, Zawadzki (74 Niedziela), Winiarski (55 Dobkowski), Czarnecki.

Pilica na mecz z rezerwami ŁKS do Łodzi pojechała praktycznie w najmocniejszym składzie, jedynie bez kontuzjowanego pomocnika Igora Korczakowskiego. Po kontuzji w wyjściowym składzie wybiegł napastnik Kamil Czarnecki.
Do przerwy Pilica przegrywała 0:2, po golach z rzutów karnych. Na dodatek kontuzji barku doznał bramkarz Filip Adamczyk i od 46 minuty na boisku pojawił się Oskar Natorski.
Pilica szybko wyrównała, w ciągu dwóch minut po strzałach Damiana Winiarskiego i Bartosza Zawadzkiego.
Nasz zespół panował na boisku i w 76 minucie po strzale Konrada Paterka, Pilica wyszła na prowadzenie.