Trzecia liga. Przegrana Pilicy Białobrzegi z Legią II Warszawa

/W.Ł./
Piłkarze Pilicy Białobrzegi przegrali z Legią II Warszawa.
W meczu piłkarskiej trzeciej ligi, Legia II Warszawa pokonała Pilicę Białobrzegi 2:1.

Legia II Warszawa - Pilica Białobrzegi 2:1 (1:0), Ryczkowski 43, Dyego 69 - Barzyński 73.
Pilica: Bolek - Krajewski, Moryc, Janowski, Karasek - Jaszczak (72 Bogacz), Filipowicz, Bykowski (46 Kacperkiewicz), Rawski, Barzyński - Rudnicki.

W 43 minucie po stałym fragmencie gry rzucie rożnym, piłka na piątym metrze trafiła do Adama Ryczkowskiego, który strzałem głową pokonał Adama Bolka. Na 2:0 podwyższył w 69 minucie mocnym strzałem z 20 metrów Pablo Dyego. Za kilka chwil Daniel Barzyński strzelił kontaktowego gola dla Pilicy. Były okazje do zdobycia wyrównującej bramki. Zabrakło szczęścia, a przede wszystkim umiejętności. W doliczonym czasie gry, drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji otrzymał Michał Janowski, obrońca Pilicy.

Dziś (sobota) grają trzy pozostałe nasze zespoły. O godzinie 16 Oskar Przysucha rozpocznie mecz z Pelikanem w Łowiczu, o godzinie 17 Broń Radom na własnym stadionie rozpocznie mecz ze Startem Otwock. O godzinie 19 Energia Kozienice rozpocznie mecz z Polonią w Warszawie.