Turniej Przysucha Beach Ball nie dojdzie do skutku!

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Niestety w tym roku nad zalewem w Toporni nie będzie już tak uroczo!
Niestety w tym roku nad zalewem w Toporni nie będzie już tak uroczo! Włodzimierz Łyżwa
Niestety!Zapadła definitywna decyzja, że tegoroczny Beach Ball Przysucha się nie odbędzie. Szkoda, bo turniej siatkówki plażowej corocznie jednoczył kilkuset sympatyków siatkówki plażowej.

Pisaliśmy o tym, że organizatorzy tego prestiżowego turnieju wciąż wahają się co zrobić. Długo nie było decyzji, bo zagrożenie związane z koronawirusem w ostatnim czasie malało. Trwały rozmowy ze sponsorami, samorządami i długo nie było wiadomo, czy impreza dojdzie do skutku. Tym bardziej, że organizatorzy nie wiedzieli do końca jakim budżetem będą dysponować. Ostatecznie, postanowiono o odwołaniu tegorocznego Beach Ball w Przysusze, w ramach którego miał zostać rozegrany Puchar Polski.

– Prowadziliśmy rozmowy ze sponsorami, partnerami. Tworzyliśmy konspekt całego wydarzenia, układając każdy jego szczegół tak, by wszystko było idealnie. W marcu dogoniła nas nieprzyjemna rzeczywistość. Wszystko, podobnie jak w całym kraju i na świecie, stanęło. Sytuacja była dynamiczna, bardzo niepokojąca. Długo nie wiedzieliśmy, co możemy z tym wszystkim zrobić. Za każdym razem z całych sił staramy się, by turniej był czymś wyjątkowym dla kibiców, uczestników, sponsorów, partnerów, a także samych organizatorów. W tym roku nie udałoby nam się tego osiągnąć ze względu na liczne ograniczenia. Najważniejsze jest też bezpieczeństwo wszystkich, którzy by z nami byli. Stąd decyzja o rezygnacji. Chciałbym bardzo podziękować osobom do tej pory zaangażowanym w przygotowania do tegorocznej edycji. Sponsorom i partnerom, którzy byli gotowi nas wesprzeć. Mam nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli wszystkich zaprosić ponownie nad zalew Topornia - mówi dla portalu siatka.org Piotr Skiba, jeden z organizatorów turnieju.

Polacy najaktywniejsi w Europie

Wideo

Dodaj ogłoszenie