Tymex Liga Okręgowa. Ciekawe mecze w Pionkach, Grójcu, Jedlińsku oraz w Iłży

Sylwester Szymczak
Proch Pionki
Proch Pionki archiwum
W sobotę rozegranych zostanie większość spotkań szóstej kolejki Tymex Ligi Okręgowej. O pierwszą wygraną walczą między innymi piłkarze Prochu Pionki.

Proch Pionki - KS Warka 1:1 (1:1) ,
Bramki: Denkiewicz 44 - Bylak 41 z karnego
Pierwsze pół godziny było słabe, bez sytuacji z obu stron. Prowadzenie objęła Warka. W 41 min Starck faulował w polu karnym i Paweł Bylak otworzył wynik. Chwilę później strata piłki przed polem karnym, przez obrońców gości, wykorzystał to Denkiewicz, który pokonał zaskoczonego bramkarza.
Od 53 minuty gospodarze grali w osłabieniu, bo drugą żółta kartkę zobaczył Mateusz Kołodziej. W 90 minucie Proch grał już w dziewięciu, bo Mateusz Szczepański dostał drugą żółtą kartkę.

Polonia Iłża - Oronka Orońsko 2:1 (1:1),
Bramki: Godzisz 8, Dusiński 65 dla Polonii

LKS Promna - Szydłowianka Szydłowiec 1:4 (1:4)
Bramka: Orłowski 33 dla Promnej
Już po 30 minutach gospodarze dość nieoczekiwanie przegrywali 0:3 z dobrze grającą Szydłowianką.

Mazowsze Grójec - Radomiak II Radom 1:2
Bramka: Rakoczy
Pierwsza porażka Mazowsza w tym sezonie. Grójczanie nie wykorzystali rzutu karnego.

Drogowiec Jedlińsk - Gryf Policzna 3:1 (3:0)
Bramki: Midziołek 5, 29 z karnego, Lech 24 - Kowalkowski 81.