Tymex Liga Okręgowa. Dobra passa Jodły Jedlnia-Letnisko trwa. W niedzielę wygrała z Drogowcem Jedlińsk. Zobacz zdjęcia!

Łukasz Kościelniak
W najciekawszym spotkaniu 10. kolejki Tymex Ligi Okręgowej, Jodła Jedlnia-Letnisko wygrała na wyjeździe z Drogowcem Jedlińsk 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 54. minucie Daniel Winiarski. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku!Drogowiec Jedlińsk - Jodła Jedlnia-Letnisko 0:1 (0:0)Daniel Winiarski 54. Drogowiec: Król - Rabiański (72 Żarłok), Miałkowski (57 Zenik), Płaskociński (67 Golec), Rdzanek, Kobza, Dobosz, Kharchuk, Kobylarczyk, Wcibisz (81 Kacprzak), Nowakowski. Jodła: Sadkowski - G. Skowroński, Gromski, Rutka, Królikowski, Winiarski (82 Grzyb), Pełka, Wroński, Jonczyński, K. Skowroński, Pryciak (88 Seledec). Sędziował: Norbert Chrząstek. Łukasz Kościelniak
W najciekawszym spotkaniu 10. kolejki Tymex Ligi Okręgowej, Jodła Jedlnia-Letnisko wygrała na wyjeździe z Drogowcem Jedlińsk 1:0 (0:0). Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 54. minucie Daniel Winiarski. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego pojedynku!