Tymex Liga Okręgowa. KS Warka - Radomiak II Radom 2:1 (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu Tymex Ligi Okręgowej, Klub Sportowy Warka pokonał 2:1 Radomiaka II Radom.

KS Warka - Radomiak II Radom 2:1 (0:0)
Bramki: Kacper Pudzianowski 63, Kacper Zieliński 89 - Adam Zbyszyński 52.
Warka: Sładkowski (24 Chajęcki) - Madej, Makuch,Zastawskiy, Zieliński, Lenarczyk, Kasprzyk, Malinowski, Wilczyński, Puzianowski, Jasnoch.
Radomiak II: Szpaderski - Świdzikowski, Markiewicz, Zbyszyński, Sokół, Dorożyński, Olejarka, Wróblewski, Ziółek, Jo Santos, Nowakowski.

W pierwszej połowie bardzo groźnej kontuzji barku doznał bramkarz gospodarzy Karol Sładkowski w starciu z Dominikiem Sokołem.
Na początku drugiej połowy radomianie po strzale Adama Zbyszyńskiego zdobyli bramkę. W 65 minucie gospodarze wyrównali. W sytuacji sam na sam znalazł się Kacper Pudzianowski i pokonał Jana Szpaderskiego. W 74 minucie po strzale z rzutu wolnego Jo Santosa piłka trafiła w słupek.
Od 77 minuty Warka grała w "10" po tym jak czerwoną kartką został ukarany Grzegorz Wilczyński.
W 89 minucie, Kacper Zieliński pokonał bramkarza Radomiaka.