Tymex Liga Okręgowa. Proch Pionki wygrał na inaugurację z Mazowszem Grójec. Wyniki 1 kolejki

Kacper Siekański
Piłkarze Prochu Pionki
Piłkarze Prochu Pionki Facebook / Proch Pionki
Ruszył nowy sezon. W 1. kolejce Tymex Ligi Okręgowej Proch Pionki wygrał na wyjeździe z Mazowszem Grójec.

Mazowsze Grójec - Proch Pionki 0:1 (0:0)
Bramka: Więcek 67
Mazowsze: Filewski - Gałka, Złoch, Wierzbicki, Prasek, Nojek, Ząbkowski, Sobczak, Konopka, Derewicz, Tarwacki
Proch: Prasek - Michalski, Kapusta, Iwanowski, Bojek, Strzelecki, Więcek, Abaa, Kubryn, Szczepański, Janiszewski

Proch do spotkania wyjazdowego z Mazowszem przystępował w roli faworyta, jednak w pierwszej połowie nie potrafił tego udowodnić. Gospodarze z kolei mieli trzy wyborne okazje do tego, aby zdobyć bramkę dającą prowadzenie. To, czego nie udało się miejscowym, udało się przyjezdnym. W 67 minucie Proch Pionki otworzył wynik po golu Emila Wiącka. Później gracze Mazowsza mieli jeszcze sytuacje do tego, aby postawić się faworytowi. Do końca meczu rezultat już nie uległ zmianie i Proch Pionki na inaugurację rozgrywek zwyciężył 1:0.