Tymex Liga Okręgowa. Remis Oronki. Emocje w Wierzbicy. Sprawdź wyniki 21 kolejki

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Orzeł - Powiślanka
Fragment meczu Orzeł - Powiślanka Sylwester Szymczak
W najciekawszym meczu sobotnim, 21 kolejki Tymex Ligi Okręgowej, Powiślanka Lipsko wygrała w Wierzbicy z Orłem 1:0.

Radomiak II Radom - Mazowsze Grójec 3:3,
Szerzej o meczu piszemy TUTAJ

Oronka Orońsko - Polonia Iłża 2:2 (0:2)
Damian Kozera 38, Aleks Wątorski 40 dla Polonii
Polonia: Jabłoński - Szyszka, Cheda, Gryczka, Wojtyniak - Wątorski Kłos - Kozera, Kaczmarczyk (67. Skuza) - Turczyk (88. K. Wajs), Niewczas
Oronka zdobyła pierwszy punkt wiosną. Bramkę dającą remis, zdobyła w ostatniej minucie.

Orzeł Wierzbica - Powiślanka Lipsko 0:1 (0:0)
Bramka: D. Nogaj 63
Powiślanka: Wilk - Zięba (68 Spyra), Bzikot, Ceciura, Bąk (46 Davydnyi), Gardynik (90 Włoszczak), Bakor, Spychaj (46 Chorab), Król, Mikołajek, Nogaj
Jedyna bramka padła w 63 minucie. Damian Nogaj dostał piłkę, znalazł się w sytuacji sam na sam, położył bramkarza i zdobył bramkę. W końcówce Orzeł próbował odrobić straty, ale mimo lekkiej przewagi nie zagroził bramce gości.

KS Warka - Proch Pionki 0:2 (0:0)
Bramka: samobójcza 55, Skałbania 85 z karnego
Warka: Defilippi - Bylak, Madej, Makuch, Zastavskyi, Lenarczyk, Malinowski, Wilczyński, Puzianowski, Janczewski, Jasnoch
Proch: Wnukowski - Szewczyk, Iwanowski, Kapusta, Denkiewicz, Gil, Skałbania (90 Kołodziej), Gromski, Drab, Kubryn, Szczepański.

Gryf Policzna - Drogowiec Jedlińsk 1:1 (1:0),
Bramka: Midziołek 70
W pierwszej połowie Mateusz Midziołek nie wykorzystał rzutu karnego dla gości.

Szydłowianka Szydłowiec - LKS Promna 3:2
Bramki: B. Kozicki 2 (jedną z karnego), Zieliński - Ostrowski, MInkowski
Szydłowianka zdobyła zwycięską bramkę z rzutu karnego, w ostatnich sekundach meczu.

Pilica Nowe Miasto - SKS Potworów 1:1
Bramka: D. Płodzik dla Pilicy