Tymex Liga Okręgowa. Siedem pojedynków 8. kolejki pojedynków w sobotę. W niedzielę wygrywa Potworów

Sylwester Szymczak
Jodła trenera Tomasza Dziubińskiego zagra w Nowym Mieście
W sobotę (2.10) rozegranych zostało aż siedem pojedynków Tymex Ligi Okręgowej. Liderująca Powiślanka ma komplet 24 punktów.

SKS Potworów - Oronka Orońsko 4:2 (2:0)
Bramki: Gil, J. Grzybowski, Włodarczyk, D. Grzybowski dla Potworowa

Poniżej sobotnie mecze:

Powiślanka Lipsko - Szydłowianka 1:0 (1:0)
Bramka: Król 5.
Powiślanka: Wilk - Włoszczak, Cieciura, Bzikot,Spyra (90 Bąk), Bajor, Choran, Mikołajek, Chudyba (67 Borcuch), Król (73 Gardynik), Nogaj.
Powiślanka szybko zdobyła gola, ale w kolenych minutach obie drużyny miały swoje okazje i wynik mógł być różny. Gospodarze są liderem z kompletem 24 punktów.

Pilica Nowe Miasto - Jodła Jedlnia Letnisko 2:3 (1:2)
Bramki: Karwowski 33, Grudzień 75 - Winiarski 20 z karnego, Skowroński 45, Lipka 65

Drogowiec Jedlińsk - Radomiak II Radom 3:1 (0:1), ,
Midziołek 61 z karnego, Zenik 64, 85 - Pankowski 19.
Drogowiec: Samb - Lech, Kobza, Nowakowski, Rabiański (55. Zenik), Rdzanek (79. Golec), Woźniak, Midziołek, Kharchuk, Nowocień (87. Maj), Wnuk.
Drogowiec wygrał, ale grający bez większych wzmocnień zespół gości postawił się i gospodarzom nie było łatwo. Zespół z Jedlińska jest wiceliderem i ma trzy punkty straty do lidera.

Polonia Iłża - Orzeł Wierzbica 2:2 (0:0) ,
Bramki: Kopciał 86 z karnego, A. Wątorski 90+3 - Kosela 67, Jaworski 75
Polonia: Jabłoński - Gryczka (70, Waniek), Cheda, Prokopczyk, Wojtyniak (46, Kutera) - Baran, Wątorski - Kaczmarczyk (86, Chornohuz), Kopciał, Skuza (46, Turczyk) - Niewczas
Orzeł: Adamiec - Ankurowski B., Ankurowski P., Jarząbek R., Więczasek - Szczepanik, Kosela, Woźniak, Jaworski, Dziurzyński, Rogala. oraz Piątek, Stąpór, Smorongiewicz

Młodzik Radom - KS Warka 1:2 (1:1), ,
Bramki: Janik 12 - Kasprzyk 31, Puzianowski 63
Młodzik: W. Janik - Chyra, Kozuj, F. Janik, Michalski, Grzmiel, Molga, Rogowski, Leśniewski, Pionka, Modzel.

Mazowsze Grójec - LKS Promna 2:3 (1:2),
Bramka: K. Prasek dla Mazowsza - Sosnowski 2, Jadacki
wkrótce więcej

Proch Pionki - Gryf Policzna 0:6 (0:4),
Skowroński 8, 21, 34, Kisiel 18, 88, Ćwiklak 89
W 55 minucie przy stanie 0:4 Robert Kowalkowski nie wykorzystał rzutu karnego dla gości.

SKS Potworów - Oronka, niedziela, godzina 14.