Tymex Liga Okręgowa. W sobotę ciekawe pojedynki. Sprawdź wyniki

Sylwester Szymczak
archiwum
Piłkarze Tymex Ligi Okręgowej w majówkę rywalizowali o punkty. Wyniki meczów uzupełniamy na bieżąco.

Gryf Policzna - Drogowiec Jedlińsk 1:1,
Bramka: Dębowski 17 - Miałkowski 19 z karnego.
W 90 minucie Dariusz Mortka, grający trener Drogowca, zatrzymał nieprawidłowo przed polem karnym zawodnika Gryfu i dostał czerwoną kartkę.

Szydłowianka - Jodła Jedlnia 4:4 (2:3), ,
Winiarski 7, 90+1, Grzyb 25 Królikowski 22
Jodła: Sadkowski - G. Skowroński, Rutka, Pełka, Wieczorek, Winiarski, Lipka, Sułkowski, Grzyb, Świecielski (88 Galan), Królikowski (90 Seledec).
Jodła prowadziła w tym mecz, a ostatecznie Szydłowianka z 1:3 wyszła na 4:3. W doliczonym czasie goście wyrównali.

Królewscy Jedlnia - Oronka Orońsko 1:2 (0:1)
Bramki: Glushko 87 - Szyszka 34, Lech 65
Królewscy: Mazurek - Pachlerski (79 Machnio), Warchoł, Tkaczyk, Kędzior - Rolnik (46 Gębczyk 85 Cierzuch), M. Kołodziej, Trzos (69 Jurczak), Skalski - Glushko, Sałek.
Oronka: Stanik - Szyszka, Wyrwiński, Pietralski, Suligowski, Fajdek (59 Winter), Kumoch, Koniarczyk, Zepchło, Lech, Bursa.
W 24 minucie Oronka miała rzut karny. Strzał Pietralskiego obronił Mazurek.

Mogielanka - Iłżanka Kazanów 1:0 (0:0),
Bramka: Oracz 78
Mogielanka: Grymuła, Głąbikowski, Gogacz, Namielski D. (75' Pawłowski), Oracz, Kruk, Borkowski (87' Bogucki), Namielski R. (46' Wójcik), Skarbek, Pysiak, Jaworski
Gospodarze odnieśli cenne zwycięstwo. Zdobyli bramkę w 78 minucie. Wcześniej w 68 minucie po czerwonej kartce dla Pysiaka, miejscowi musieli grać w osłabieniu.

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - LKS Promna 0:2
Bramki: Korczak, Bubiec
W 30 minucie gospodarze nie wykorzystali rzutu karnego.
W 57 min goście objęli prowadzenie po ładnej bramce z przewrotki.

Centrum Radom - Powiślanka Lipsko 0:3 (0:1)
Bramka: Król 15, 82, Nogaj 83
Powiślanka: Wielguszewski - Bąk, Cieciura, Bzikot, Spychaj, Włoszczak, Bajor, Mikołajek, Król, Ogonowski (46 Gajos), Nogaj.

Zodiak Sucha - Orzeł Wierzbica 2:2 (1:1)
Bramki: Skrzycki, Moskwa - Dziurzyński, M. Kosela