Tymex Liga Okręgowa. Wicelider Drogowiec Jedlińsk zremisował 2:2 z liderem LKS Promna (Zobacz zdjęcia)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu na szczycie Tymex Ligi Okręgowej, Drogowiec Jedlińsk zremisował 2:2 z Ludowym Klubem Sportowym Promna.

Drogowiec Jedlińsk - LKS Promna 2:2 (1:1)
Bramki: Bartłomiej Zenik, Mykola Kharchuk - Jakub Sosnowski, Wojciech Gajownik.

Wicelider tabeli Drogowiec Jedlińsk zremisował 2:2 z liderem LKS Promną i nic się nie zmieniło na dwóch pierwszych miejscach.
Pierwsi wyszli na prowadzenie gospodarze, po zagraniu Piotra Dobosza strzałem głową bramkarza Promnej pokonał Bartłomiej Zenik. Przed przerwą wyrównał Jakub Sosnowski po zagraniu piłki przez Jakuba Pastusiaka.
Po zmianie stron ponownie Drogowiec wyszedł na prowadzenie. Lider wyrównał w 88 minucie po bramce Wojciecha Gajownika.