Tymex Liga Okręgowa. Wyniki 4 kolejki. Powiślanka nokautuje! Wszystkie mecze w sobotę

Sylwester Szymczak
Orzel gra dziś z Królewskimi Jedlnia
W sobotę rozegrana została czwarta kolejka radomskiej Tymex Ligi Okręgowej. Wyniki uzupełniamy na bieżąco.

Proch Pionki - Gryf Policzna 3:3 (1:1)
Bramki: Bojek 26, Janiszewski 53, Iwanowski 90 - Skowroński 15, 47, 65 z karnego
Proch: Prasek – Szewczyk, Gromski, Iwanowski, Bojek – Drab, Michalski, Abaa, Kubryn, Więcek, Janiszewski.
Gryf: Staniszewski – Prokop, Jaroszek, Kowalkowski, Mirka, Markowski, Marchewka, Alot, P. Kiełbasa, Kisiel, Skowroński
Spora niespodzianka. Proch co prawda walczył z liderem, ale to pionkowianie wydawali się być faworytem. W ekipie gości co najmniej siedmiu graczy z przeszłością w Prochu. Chcieli z jak najlepszej strony przypomnieć się publiczności i jeszcze w 89 minucie prowadzili 3:2.

Młodzik 18 Radom - Pilica Nowe Miasto 1:1 (0:1) ,
Bramki: Molga 87 - M. Białas 26
Młodzik: M. Kolecki - D. Kalita, D. Kamionka, M. Molga, F. Chyra (84 Ogorzałek), D. Leśniewski, K. Pionka, A. Mąkosa (56 Rogowski), B. Karpiński, H. Grzmiel (61 Żyla), M. Tryliński (68 Szydło).

Mazowsze Grójec - Jodła Jedlnia-Letnisko 0:1 (0:0),
Bramka: Gromski 60
Mazowsze: Filewski, Gałka, Złoch, Prasek, Nojek, Ząbkowski, Orłowski, Derewicz, Tarwacki, Konopka J., Wierzbicki
Jodła: Fijałkowski - Dąbrowski, Gromski, Dobrasiewicz, Skowroński, Orczykowski (57 Świecielski) Jończyński (75 Winiarski), Kopciał (87 Chełstowski), Lipka (78 Bedarczyk), Oparcik (46 Borkowski).

Mazowsze długimi momentami było zespołem lepszym, ale w drugiej połowie wyraźnie stanęło i Jodła to wykorzystała.
Lipka nie wykorzystał w drugiej połowie przy stanie 0:0 rzutu karnego. Jego strzał obronił Filewski.

Radomiak II Radom - Centrum Radom 3:1 (3:1)
Bramki: Wołczyński 24, Sokół 25, 43 - Tworzewski 45
Centrum: Kula - Kasprzyk, Wiatrak, Chudziński, Grylak - Jedynak, Tworek, Więcaszek, Strzelecki - Zakrzewski, Tworzewski.
Drużyna Radomiaka II niemal w ekstraklasowym składzie. W kadrze przeciw Centrum sa między innymi Ojrzynski, Luizao, Matos, Nowakowski, Snopczynski, Gajger, Łukasik, Sokół, Feliks.
Do 20 minuty utrzymywał się bezbramkowy wynik. W 24 minucie Wołczyński zdobył gola głową. Potem dwa gole zdobył Dominik Sokół. Centrum mimo porażki zagrało niezły mecz na tle bardzo mocnego rywala.

KS Warka - Gracja Tczów 2:2 (0:1)
Bramki: Kopeć 5, Gleguła 90+2 dla gości
Gracja: Wargacki - Woźniak, Korcz, Karasiński, Gleguła Ł., Kosowski, Ogonowski, Gleguła J., Starzyk (Chmurzyński 82), Stawczyk (Szczepański 80), Kopeć (Wasiak 88).

W 90+4 Artur Karasiński otrzymał czerwoną kartkę.

Powiślanka Lipsko - SKS Potworów 13:0 (7:0) ,
Bramki: Bajor 6, 24, 57 z karnego, Pacek 9, 20, Nogaj 29, 39, 46, Król 37, Szczerba 51, Brociek 79, Szmigiel 82, 84.
Powiślanka: Wilk - Cieciura, Bzikot, Szczerba, Spyra (46 Gardynik), Bajor, Mikołajek (53 Brociek), Spychaj (46 Wójtowicz), Król (56 Zięba), Pacek, Nogaj.

Orzeł Wierzbica - Królewscy Jedlnia 6:1 (3:1) ,
Bramki: Jaorski 17, Dziurzyński 37 z karnego, 82, 87, I. Jarząbek 44, samobójcza 56 - Sałek 41 z karnego
Orzeł: Przytuła - Wójcik, Rogala, Stąpór (61 Więczaszek), Dziurzyński, Jaworski, Woźniak, Ankurowski, Jarząbek, Ankurowski, Gołda.
Królewscy: Mazurek - Siek, Mąkosa, Gryczka, Kędzior, Sałek, Gębczyk, Kruk, Skalski (72 Lis), Klimkowski (78 Okoń), Rolnik.

Szydłowianka Szydłowiec - KS Błotnica Stara 4:3 ,
Bramki: Łęcki, Skowroński, Stępnik, Wnuk dla Szydłowianki
W ekipie w roli trenera zadebiutował Jerzy Rot.