Tymex Liga Okręgowa. Wyniki sobotnich pojedynków. Promna blisko barażów

Sylwester Szymczak
Piłkarze Szydłowianki
Piłkarze Szydłowianki Sylwester Szymczak
W sobotę na czterech boiska rozgrywane będą mecze ligi okręgowej. Rezultaty będziemy podawać na bieżąco.

LKS Promna - Drogowiec Jedlińsk 5:1 (1:1) ,
Bramka: Ostrowski 41, Bubiec 55 z karnego, Sosnowski 60, Orłowski 68, Wysocki 72, - Dobosz 3.
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn, w kontekście walki o awans i grę w barażach. Drogowiec już w 3 minucie zdobył gola i nic nie zapowiadało, że mecz zakończy się takim wynikiem. Promna doprowadziła do remisu i pierwsza połowa zakończyła się sprawiedliwym wynikiem 1:1. Jednak w drugiej połowie gospodarze zdominowali przeciwnika, zagrali skutecznie i wykorzystali błędy rywala. Po tym spotkaniu Promna ma 59 punktów, a trzeci w tabeli Drogowiec ma ich 52.

Szydłowianka - Iłżanka Kazanów 4:2 (1:1) ,
Bramki: Stępień, Dypa dla Iłżanki.
Iłżanka mimo,że już spadła z ligi, postawiła się gospodarzom i po przerwie nawet prowadziła. Grała bardzo dobrze, ale już w ostatnich 30 minutach gospodarze przechylili szalę zwycięstwa.

Gryf Policzna - Powiślanka Lipsko 2:1 (1:0) ,
Bramka: Bzikot 82 dla Powiślanki
Powiślanka: Wielguszewski - Zięba, Bzikot, Cieciura, Bąk, Swat, Bajor, Ogonowski, Król, Mikołajek, Nogaj.

Pilica Nowe Miasto - Orzeł Wierzbica 2:0 ,
Bramka: Obłuski 60, 71
Bohaterem meczu okazał się Zbigniew Obłuski, który w 55 min pojawił się na boisku i już chwile później zdobył dwie bramki.