Tymex Liga Okręgowa. Wysoka porażka rezerw Radomiaka Radom z Drogowcem Jedlińsk (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
55 minuta meczu. Maciej Świdzikowski zdobywa bramkę z rzutu karnego.
55 minuta meczu. Maciej Świdzikowski zdobywa bramkę z rzutu karnego. Włodzimierz Łyżwa
W meczu Tymex Ligi Okręgowej, rezerwy Radomiaka Radom przegrały 1:4 z Drogowcem Jedlińsk. Już do przerwy podopieczni trenera Marcina Sikorskiego prowadzili 3:0.

Radomiak II Radom - Drogowiec Jedlińsk 1:4 (0:3)
Bramki: 0:1 Dariusz Mortka 6, 0:2 Adrian Kobza 15, 0:3 Mykola Kharchuk 43, 1:3 Maciej Świdzikowski 55 karny, 1:4 Mykola Kharchuk 67.
Radomiak II: Kochalski (46 Szpaderski) - Świdzikowski, Markiewicz, Kucharski (46 Świątek), Dorożyński, Snopczyński, Grotek (68 Kozłowski), Łukasiak, Olejarka (46 Czajkowski), Ziółek, J. Nowakowski (46 Wróblewski).
Drogowiec: Samb - Rabiński, Mortka, Rdzanek (70 Kołodziejczyk), Zenik, Kobza, Dobosz, Kharchuk, Wnuk (84 Kiełbasa), K. Nowakowski, Nowocień.

Rezerwy tradycyjnie zostały wzmocnione kilkoma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu. Po 45 minut zagrali bramkarze, Mateusz Kochalski i Jan Szpaderski. W obronie pojawił się kapitan Maciej Świdzikowski, w pomocny po 45 minut zagrali Jakub Nowakowski i Dawid Olejarka. cały mecz rozegrał Jakub Snopczyński.
Drogowiec już po 45 minutach praktycznie zapewnił sobie wygraną, strzelając trzy gole. Po zmianie stron Maciej Świdzikowski z rzutu karnego zmniejszył rozmiary porażki. Po kilkunastu minutach Drogowiec podwyższył na 4:1. Za moment Maciej Świdzikowski skierował piłkę do siatki, ale zdaniem arbitra asystenta, kapitan zielonych był na pozycji spalonej.