Udany początek Broni Radom i rekordowe zwycięstwo

SzS
Dwa gole w meczu z Wilgą zdobył Kamil Czarnecki (z lewej)
Dwa gole w meczu z Wilgą zdobył Kamil Czarnecki (z lewej) Sylwester Szymczak
Piłkarze czwartoligowej Broni Radom chcą w tym sezonie awansować i już w pierwszej kolejce pokazali, że będą mocni. Co prawda Wilga Garwolin do potentatów należeć nie będzie, ale wynik 7:0 robi wrażenie.

BROŃ RADOM - WILGA GARWOLIN 7:0 (3:0)
Bramki: Oziewicz 33 z karnego, Nowosielski 39, Obłuski 43, Czarnecki 51, 62, Nogaj 82, 89.
Broń: Młodziński - Wojciech Kupiec, Grunt, Wicik (75. Dobosz), Leśniewski (57. Nogaj), Imiela, Putin (67. Korcz), Oziewicz (57. Więcek), Nowosielski, Obłuski (79. Sala), Czarnecki.

Tylko do pierwszej bramki Wilga próbowała toczyć wyrównany bój z Bronią. Gospodarze atakowali i cierpliwie czekali na błąd rywala. W 33 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego jeden z zawodników gości dotknął piłkę ręką i rozwiązał się worek z bramkami. Na 2:0 podwyższył Piotr Nowosielski mocnym strzałem po ziemi tuż przy słupku. Przed przerwą gola w debiucie zdobył Zbigniew Obłuski.

Po zmianie stron Broń szybko wybiła gościom piłkę z głowy. Padło siedem goli, a mogło być więcej. Między innymi w 88 minucie Piotr Nowosielski nie wykorzystał rzutu karnego. Strzelił obok słupka.
Za tydzień Broń u siebie zagra z Drogowcem Jedlińsk. W lokalnych derbach już tak łatwo nie będzie.