Uniwersytet Radom i Enea Orlęta Zwoleń udanie rozpoczęły sezon

SzS
Piłkarze Enea Orląt Zwoleń wygrali mecz z Warszawianką
Piłkarze Enea Orląt Zwoleń wygrali mecz z Warszawianką Facebook/Orlęta Enea Zwoleń
Ruszył nowy sezon w drugiej lidze piłkarzy ręcznych. Zarówno Uniwersytet Radom, jak i Enea Orlęta Zwoleń zaczęły rozgrywki od zwycięstw.

Pabiks Pabianice - Uniwersytet Radom 25:25 (11:13), karne 9:10
Uniwersytet: Drabik, Wasik 6, Rojek 7, Kiraga 1, Sikora 1, Maszczyński, Brewczyński, Markowski, Pawelec, Sałuda, Kubajka 5, Banaczek 5.

Cenne punkty na wyjeździe wywalczyła ekipa Uniwersytetu. O rozstrzygnięciu zadecyowały rzuty karne. Radomianie popełnili sporo błędów, ale pokazali charakter i grali do samego końca. Jeszcze pięć minut przed ostatnim gwizdkiem przegrywali różnicą trzech goli i potrafili odrobić straty.

Enea Orlęta Zwoleń - Warszawianka Warszawa 29:27 (16:10)
Orlęta: Spytek, Konewka 2, Figura 2, Kuchczyński 4, Płaczkowski 2, Kacperski 2, Smyrgała 5, Tuszyński 3, Mierzwiak, Marzęda 5, Stępniewski 3, Powszedniak, Włodarczyk, Samuś 1, Lubawy.

Bardzo dobre spotkanie drużyny ze Zwolenia. Tylko pierwsze minuty były wyrównane, ale mniej więcej od szóstej minuty Orlęta odleciały przeciwnikowi na 11:6. Do przerwy było 16:10, a w drugiej połowie trener Patryk Kuchczyński dał pograc wszystkim graczom i przewaga nieco się zmniejszyła, ale wygrana nie była zagrożona.
Za tydzien Orlęta na wyjeździe zagrają z AZS UMCS Lublin, zaś Uniwersytet pauzuje.

[ZDJĘCIA] Radomskie cheerleaderki są coraz lepsze i prezentują poziom ekstraklasowy!

QUIZ. Radomskie gwiazdy sportu. Potrafisz ich rozpoznać?

Radomiak Radom. Kadra na sezon 2019/2020. Oto pełny skład "zielonych" na nowe rozgrywki w Fortuna 1 Ligi

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

TOP 20! Najciekawsze letnie transfery w klubach regionu radomskiego!

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma