Uniwersytet Radom przegrał z liderem, AZS AWF Biała Podlaska i wciąż jest przedostatni w tabeli zaplecza ekstraklasy

Michał Nowak
Uniwersytet Radom przegrał z AZS AWF Biała Podlaska.
Uniwersytet Radom przegrał z AZS AWF Biała Podlaska. Joanna Gołąbek / archiwum
Kolejna porażka Uniwersytetu Radom. Podopieczni trenera Mariusza Greli tym razem przegrali z liderem z Białej Podlaskiej 22:29.

Uniwersytet Radom - - AZS AWF Biała Podlaska 22:29 (11:16)
Uniwersytet: Chudzik, Markowski - Gruszczyński 5, Kowalczyk 4, Włoskiewicz 4, Pomiankiewicz 3, Pawelec 2, Kubajka 2, Socha 1, Misalski 1, Stanik, Wasik, Jurgilewicz, Kiraga.

Zdecydowanym faworytem tego starcia był lider grupy B zaplecza ekstraklasy i z tej roli wywiązał się w stu procentach. Początek meczu był wyrównany. Po dziesięciu minutach goście wypracowali trzy trafienia przewagi, a do przerwy powiększyli ją do pięciu bramek. W drugiej części gry kontrolowali przebieg gry i ostatecznie zwyciężyli różnicą siedmiu trafień.

Radomski zespół wciąż okupuje przedostatnie miejsce w tabeli grupy B pierwszej ligi i wiele wskazuje na to, że już do końca sezonu ta sytuacja raczej nie ulegnie zmianie.