Uwaga kierowcy - ważne zmiany w ruchu w Radomiu na...

  Uwaga kierowcy - ważne zmiany w ruchu w Radomiu na Wszystkich Świętych

  /inia/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Już dziś sprawdź jak dojechać na radomskie cmentarze.
  Organizacja ruchu w rejonie cmentarza na Borkach.

  Organizacja ruchu w rejonie cmentarza na Borkach. ©www.mzdik.pl

  Tradycyjnie pod koniec października rozpoczyna się wzmożony ruch wokół cmentarzy. Największe korki będą się tworzyć w pierwszy listopadowy weekend. Dlatego warto przesiąść się do autobusów, których w tych dniach będzie o wiele więcej.

  Jeśli zdecydujemy się na dojazd samochodem warto zapoznać się to warto zapoznać się ze zmianami, które Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu wprowadza w organizacji ruchu kołowego w sąsiedztwie radomskich cmentarzy. Nowa organizacja obowiązywać będzie od soboty 1 listopada do niedzieli 2 listopada. - Część zmian na ulicy Barlickiego dotyczy także piątku, 31 października - informuje Krzysztof Chojnacki, zastępca dyrektora Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

  W sobotę i niedzielę 1 i 2 listopada ulica Limanowskiego będzie zamknięta na odcinku pomiędzy ulicami Maratońską i Tytoniową.
  Zamknięte będą też ulice Chopina, Obrońców, Kurpiowska, Ordona, Kujawska i Hutnicza. Zakaz wjazdu nie będzie dotyczył mieszkańców tych dróg, w przypadku ulicy Obrońców także pojazdów z zezwoleniem ZUK. Ulica Dębowa od Limanowskiego do parkingu będzie drogą jednokierunkową.

  Ulica Ofiar Firleja będzie jednokierunkowa od ulicy Warszawskiej do przedłużenia ulicy Mieszka I. Od Warszawskiej do Barlickiego lewy pas będzie zarezerwowany wyłącznie dla autobusów miejskich. Wyjazd sprzed cmentarza ulicą Ofiar Firleja, przedłużeniem ulicy Mieszka I oraz ulicą Mieszka I. Ulica Witosa od Warszawskiej do Rataja będzie drogą jednokierunkową w stronę wysypiska. Ta zmiana nie będzie dotyczyła tylko autobusów miejskich, które będą mogły jeździć nią w obu kierunkach. Wyjazd sprzed cmentarza objazdem przez ulice Witosa, Rataja i Relaksową w Radomiu oraz Relaksową, Długą i Działkową do trasy E77 w Wielogórze. Zakaz ruchu kołowego będzie wprowadzony na odcinkach ulic: Aleksandrowicza od szpitala na Józefowie do ulicy Warszawskiej i Barlickiego,31 października tylko na odcinku przez las, a 1 i 2 listopada - już na całej długości. Tymi drogami będą mogły jeździć jedynie autobusy komunikacji miejskiej oraz inne uprawnione pojazdy.


  Na ulicach Warszawskiej (przy cmentarzu prawosławnym) i Kozienickiej (przy cmentarzu w Rajcu Szlacheckim) będzie zakaz zatrzymywania się. Miejsca postojowe będą tam odpowiednio na terenie Automobilklubu oraz przy ulicy Północnej.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ