W piatek w Pionkach gala Tymex Boxing Night 15

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Laura Grzyb do piątkowej walki przygotowywała się od ponad miesiąca pod okiem uznanego trenera Piotra Wilczewskiego archiwum prywatne
Laura Grzyb, Tomasz Nowicki, Octavian Gratti czy też Marcin Siwy to bohaterowie gali Tymex Boxing Night 15, jaka odbędzie się 18 grudnia w Pionkach.

Całkiem niedawno odbyła się bardzo udana gala Tymexu w Szydłowcu. Zwycięstwo na tamtejszym ringu odniósł Damian Wrzesiński. Teraz kolejna impreza promotora wywodzącego się z regionu radomskiego.
- W piątkowy wieczór gościć będziemy w Pionkach. Nie nagłaśniamy jakoś szczególnie tych imprez, bo niestety ze względu na obostrzenia gale odbywają się bez udziału publiczności, są pokazywany w telewizji, dlatego kibiców też odsyłamy przed odbiorniki - mówi Mariusz Grabowski, właściciel Tymex Boxing Promotion.

W walce wieczoru, niepokonany pięściarz, Tomasz Nowicki zmierzy się z Octavianem Gratim. Ciekawie zapowiada sie pojedynek kobiet, w którym Laura Grzyb zmierzy się z Enerolisą De Leon (6-3-2, 2 KO), 38-letnią reprezentantką Dominikany. Ponadto Alex Strecki (11-1-2) zmierzy się z Robertem Raczem (22-2-0). Piotr Kuberski bedzie walczyć z Hubertem Krasuskim. Marcin Siwy ma się bić z reprezentantem Francji.

Ciekawostką jest fakt, że Tymex Boxing Promotion podpisali umowę z Kubańczykiem, który mieszka w Polsce, ożenił się z Polką, chce robić karierę w boksie. Prades Silveira Yuriet w swoim kraju zdobywał młodzieżowe mistrzostwo i w piatek w walce z Ukraińcem zadebiutuje na zawodowym ringu”.

Paulo Sousa nowym trenerem polskiej kadry

Wideo

Dodaj ogłoszenie