W sobotę XVI Radomski Maraton Trzeźwości. Ostatnia szansa na zapisy przez internet

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
archiwum
Już po raz 16 zorganizowany zostanie Maraton Trzeźwości! Ta impreza corocznie zrzesza wielu sympatyków biegania.

W latach poprzednich maraton organizowano między innymi nad zalewem na Borkach, czy też na ulicach Żeromskiego, gdzie biegano przez centrum miasta. Teraz impreza już kolejny raz odbędzie się na terenie Leśnego Ośrodka Edukacyjnego w Siczkach.
Uczestnicy pobiegną leśnymi ścieżkami na trzech dystansach - Już po raz drugi zorganizowany będzie ultramaraton na odcinku 70 km i zarazem mistrzostwa ziemi radomskiej.
Odbędzie się tradycyjny maraton 42 km i półmaraton na 21 km. Stowarzyszenie „Biegiem Radom”, które organizuje impreze, będzie prowadzić klasyfikację mężczyzn i kobiet na wszystkich dystansach. Przewidziano nagrody finansowe dla najlepszych w klasyfikacjach generalnych.

Do 6 października można zgłosić się przez internet poprzez ===> www.biegiemradom.pl, www.cronochip.pl/biegiem-radom Już zgłosiło się około 250 osób. Do 8 października zgłoszenia prowadzi biuro zawodów - telefonicznie 504-574-021 lub mailowo [email protected]
Ultramaratończycy wystartują już o godzinie 7. Maratończycy na starcie pojawią się o godz. 11, natomiast półmaratończycy wystartują o godz. 14. Planowana ceremonia zwycięzców jest o godzinie 17. Oby tylko dopisała pogoda.

PZPN podnosi ceny biletów na kadrę

Wideo

Dodaj ogłoszenie