W sparingach Proch Pionki wygrał z Mazovią. KS Warka wysoko pokonał Promną

SzS
Proch Pionki
Proch Pionki Sylwester Szymczak
W sobotnich sparingach kolejny raz w akcji zobaczyliśmy czwartoligowców z regionu radomskiego. Proch Pionki zagrał z mocną czwartoligową Mazovią Mińsk Mazowiecki. Z kolei KS Warka zmierzył się z LKS Promna i zanotował wysoką wygraną.

Proch Pionki - Mazovia Mińsk Mazowieckie 2:1 (2:1)
Bramki: Denkiewicz 22, Tata 38 - Wocial 18

Mecz rozegrano na boisku w Suskowoli. Mazovia zapowiada walkę o trzecią ligę, ale w dwóch ostatnich meczach z drużynami z regionu radomskiego przegrała. Najpierw z Bronią 2:3 i teraz z Prochem. W sobotę lepiej zaczęła to spotkanie po strzale dobrze znanego w przeszłości z gry w Radomiaku, Wojciecha Wociala. Odpowiedź Prochu była bardzo szybka. NajpierwKamil Denkiewicz zdobył gola, a jeszcze przed przerwą drugą bramkę zdobył Joel Tata Nsah - Zwłaszcza pierwsza połowa była bardzo dobra w naszym wykonaniu. Dużo walki, dużo dobrej gry i można być zadowolonym - powiedział prezes Prochu, Mirosław Lepa.

KS Warka - LKS Promna 7:2
Bramki: Vogtman 2, Bylak 2, Witan, Wierzbicki, Mińkowski
Warka: Sładkowski - Lenarczyk, Wierzbicki, Potrzebowski, Malinowski - Pędzikowski, Witan, Pacholski, Bylak, Zieliński - Vogtman oraz Przepiórka, Mińkowski, Majewski, Szydło, Gołąbek, Seremak, Górecki,

Warczanie zagrali bardzo skutecznie i gładko poradzili sobie z zespołem z Promnej. Trzeba zaznaczyć, że LKS Promna po spadku z czwartej ligi mocno się osłabił i nie jest to już tak silna drużyna.
W zespole czwartoligowca z Warki w bramce zagrał Piotr Przepiórka. W przeszłości bronił już w tej drużynie. Ostatnio występował w Sparcie Jazgarzew.