Zamknij

Echo Dnia

Wareckie Morsy ponownie kąpały się w Pilicy. Mają swoją królową i króla. Przybywa debiutantów. Zobacz zdjęcia

Wareckie Morsy rosną w siłę. W niedzielę 10 stycznia w kąpieli w Pilicy uczestniczyło ponad siedemdziesiąt osób. Zanim grupa weszła do wody, skosztowała

Zdjęcia Facebook/Wareckie Morsy

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/24] Następne

Wareckie Morsy ponownie kąpały się w Pilicy. Mają swoją królową i króla. Przybywa debiutantów. Zobacz zdjęcia

Wareckie Morsy rosną w siłę. W niedzielę 10 stycznia w kąpieli w Pilicy uczestniczyło ponad siedemdziesiąt osób. Zanim grupa weszła do wody, skosztowała pysznego tortu, którym częstowali wszystkich przybyłych królowa i król Wareckich Morsów - Marysia oraz Włodek.

- Za tydzień aura zaplanowała mróz i śnieg, trzeba więc cieszyć i podskakiwać z radości, bo to być może jedyna okazja tej zimy. Moja sugestia jest taka aby nie szpanować klatą na dziesięć minut przed wejściem, ale poświęcić w zamian za to minutę więcej niż ostatnio na zanurzenie dłoni i szyi w wodzie, tudzież zrobienie resetu. Jak nie tej zimy to kiedy? Latem? Wzmagajcie wymagania względem siebie i odważniej testujcie swoje ciała. Gwarantuję, że wyjdzie to Wam na zdrowie , i fizyczne i psychiczne. No chyba,że ktoś postanowi za drugim wejściem posiedzieć 15 minut, wtedy sam prosi się o hipotermię i następnym razem zada sobie pytanie się "czemu zamarzł mi mózg" - radzi Jacek Winiarczyk, opiekun Wareckich Morsów. Zachęca on jednocześnie do uczestnictwa w nocnym morsowaniu w czwartki, które nad Pilicą w Warce rozpoczyna się o godzinie 19.

Zobaczcie kolejne zdjęcia >>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy