Warka przegrała z Koroną i jest bardzo bliska spadku z czwartej ligi

/W.Ł./
W meczu 29 kolejki czwartej ligi mazowieckiej piłkarze nożni Klubu Sportowego Warka przegrali 1:3 z Koroną w Górze Kalwarii. Po tej przegranej warecka drużyna jest bardzo bliska spadku z ligi.

Korona - Warka 3:1 (2:1), Georege 15, 90+4, Krzyżański 35 - Jończyk 13.

Warka: Kostrzewa - Jończyk, Blank (46 Rokita), Wachowicz, Jędrzejewski - Skorupski, Bawor, Kruk (46 Majewski), Skorupa (80 Adamczyk) - Gajowniczek, Kucharski.

Warka do meczu przystąpiła bez bramkarza Sławomira Bieleckiego (chory) i Tomasza Kiliańskiego (kartki).

W 13 minucie Rafał Jończyk w zamieszaniu podbramkowym pokonał bramkarza Korony.

W 15 minucie fatalny błąd bramkarza Marcina Kostrzewy i obrońcy Patryka Wachowicza wykorzystał Kameruńczyk George grający w Koronie i skierował piłkę do siatki.
Od 55 minuty Korona grała w "10". Z boiska zszedł Tomasz Jędrzejczyk i nie miał kto za niego wejść, bo Korona nie miała żadnego zawodnika rezerwowego.
W doliczonym czasie gry (cztery minuty) wynik meczu ustalił George.

W innym rozegranym meczu czwartej ligi (awansem w środę) Pogoń Grodzisk Mazowiecki przegrała z Wulkanem Windoor Zakrzew 1:2.

Dziś dokończono zostanie 29 kolejka. O godz. 17.30 grają: Broń Radom - Zwolenianka Zwoleń, Szydłowianka Szydłowiec - KS Kozienice Janików, Skra Konstancin - Mazowsze Grójec, Pilica Białobrzegi - Mszczonowianka Mszczonów, Sparta Jazgarzew - UKS Łady, Piast Piastów - Naprzód Zielonki.

Więcej czytaj o meczu w Górze Kalwarii w poniedziałkowym "Echu Sportowym".