[WIDEO] Magdalena Sałek ze Zwolenia to kandydatka do korony...

  [WIDEO] Magdalena Sałek ze Zwolenia to kandydatka do korony Miss Polski Ziemi Radomskiej z numerem 14

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Magdalena Sałek. Ma 20 lat. Pochodzi ze Zwolenia. Studiuje na Akademii Pedagogiki Specjalnej imienia Marii Grzegorzewskiej w War-szawie na kierunku praca

  <b>Magdalena Sałek</b>. Ma 20 lat. Pochodzi ze Zwolenia. Studiuje na Akademii Pedagogiki Specjalnej imienia Marii Grzegorzewskiej w War-szawie na kierunku praca socjalna. Ma 178 cm wzrostu i wy-miary: 86/67/90 (biust/talia/biodra). Interesuje się sportem, zwłaszcza lekkoatletyką i skokami narciarskimi. Lubi tańczyć i śpiewać. Śpiewem zajmuje się od dawna. Brała udział w programie "Mam Talent&#8221;. ©Łukasz Wójcik

  Śpiewa, interesuje się modelingiem, ma na swoim koncie kilka sesji zdjęciowych. Mowa o Magdalenie Sałek ze Zwolenia, kandydatce do korony z numerem 14.
  Magdalena Sałek. Ma 20 lat. Pochodzi ze Zwolenia. Studiuje na Akademii Pedagogiki Specjalnej imienia Marii Grzegorzewskiej w War-szawie na kierunku praca

  <b>Magdalena Sałek</b>. Ma 20 lat. Pochodzi ze Zwolenia. Studiuje na Akademii Pedagogiki Specjalnej imienia Marii Grzegorzewskiej w War-szawie na kierunku praca socjalna. Ma 178 cm wzrostu i wy-miary: 86/67/90 (biust/talia/biodra). Interesuje się sportem, zwłaszcza lekkoatletyką i skokami narciarskimi. Lubi tańczyć i śpiewać. Śpiewem zajmuje się od dawna. Brała udział w programie "Mam Talent&#8221;. ©Łukasz Wójcik  Zgłosiła się do regionalnego konkursu piękności, zachęcona przez Ilonę Iwańską, Miss Ziemi Radomskiej 2013. Czego oczekuje po udziale w nim?

  - Chciałabym, aby jeszcze szerzej otworzył mi drzwi do modelingu - mówi Magda. - Zajmuje się nim już od ponad roku. Brałam udział w kilku ważnych pokazach w Radomiu, ale także w Warszawie. Mam za sobą bardzo wiele ciekawych sesji zdjęciowych.

  Magda ma jednak nadzieję, że jej portfolio i doświadczenie znacznie się powiększy po udziale w Miss Polski Ziemi Radomskiej. - Chciałabym dostać nowe, ciekawe propozycje, ale także nabrać większej pewności siebie - dodaje.

  Magdzie kibicuje najbliższa rodzina: mama Wiesława, tata Leszek i dwie starsze siostry Anna i Małgorzata oraz jej najbliżsi przyjaciele na czele z jej przyjaciółką Magdą.


  Głosuj na Magdalenę w wyborach Miss Czytelników

  WIELE ZAINTERESOWAŃ

  Kandydatka do korony z numerem 14 ma wiele zainteresowań, ale wśród najważniejszych wymienia muzykę, a dokładniej śpiew, którym zajmuje się już od 15 lat.

  Głosuj na Magdalenę w wyborach Miss Facebooka

  - Interesują mnie także dobre książki, ale tylko takie, które mają odzwierciedlenie w życiu codziennym - mówi zwolenianka.

  Kandydatka do korony interesuje się również sportem. - Bardzo lubię oglądać mecze piłki nożnej, siatkowej i ręcznej. Jestem wielką fanką skoków narciarskich i naszych cudownych skoczków. Zawsze kibicuje wszystkim reprezentantom Polski, niezależnie od tego, jak im idzie - mówi finalistka.

  KIBICUJE SKOCZKOM NARCIARSKIM

  Największym marzeniem Magdaleny Sałek jest wyjazd na konkurs skoków narciarskich i spotkanie z reprezentantami Polski.

  - Drugim, równie ważnym marzeniem jest to, aby zostać docenioną i zauważona w świecie modelek - dodaje finalistka.

  Magda studiuje na Akademii Pedagogiki Specjalnej imienia Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunku praca specjalna o specjalności praca socjalna w pomocy społecznej.

  - W przyszłości chciałabym się rozwijać oczywiście w modelingu, ale także, w związku z wyborem studiów, pomagać dzieciom i rodzinom, które są w trudnej sytuacji życiowej - dodaje finalistka konkursu piękności.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Kandydatki

  1 3 4 5 ... 13 »

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Galerie zdjęć

  Wideo

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Grzyby jadalne i trujące [Przykładowe zdjęcia]

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  Symphonica 2 Rock of Poland. Największe hity polskiej muzyki rockowej lat 80!

  EKSPERT RADZI  OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ

  EKSPERT RADZI OTOSKLEROZA - CO POWINNIŚMY WIEDZIEĆ