(WIDEO, ZDJĘCIA) 3. liga. Piłkarze Broni Radom przerwali serię spotkań bez wygranej. Nie zachwycili, ale liczą się punkty

SzS
W akcji Piotr Goljasz
W akcji Piotr Goljasz Sylwester Szymczak
W meczu trzeciej ligi, Broń Radom pokonała 1:0 ŁKS Łomża. Wygrana powinna być bardziej okazała, bo radomianie zmarnowali co najmniej pięć wybornych okazji.

BROŃ RADOM - ŁKS ŁOMŻA 1:0 (1:0)
Bramka: Przemysław Nogaj 4

Broń: Młodziński - Góźdź, Kupiec, Czarnota, Wicik, Imiela (56. Goljasz), Nogaj (80. Winiarski), Leśniewski, Paterek (62. Zych), Śliwiński, Czarnecki.
Łomża: Lipiec - Cendrowski, Sadowski, Tarnowski, Świderski, Jakimiuk, Kacprzyk, Ziemak, Mocarski (81. Cychol), Łazarczyk (73. Brzozowski), Zalewski.

Piłkarze Broni zagrali z outsiderem ligi. ŁKS Łomża już spadł do czwartej ligi, a wiosną zdobył zaledwie dwa punkty. Radomska drużyna była znacznie lepsza, ale nie potrafiła tej przewagi udokumentować. Broń szybko objęła prowadzenie. Po dośrodkowaniu z lewej strony, Przemysław Nogaj dołożył głowę i piłka wpadła do siatki.
Mecz toczył się z przewagę Broni, ale kolejne gole nie padały, a nieskuteczność Broni była porażająca. tylko do przerwy radomski zespół powinien prowadzić różnicą trzema, może czterema bramkami. Świetną okazję miał między innymi Konrad Paterek, który dobijał w 41 minucie strzał Przemysława Nogaja, ale piłka nie wpadła do siatki.
Tuż po zmianie stron gola zdobył Kamil Czarnecki, ale minimalnie był na spalonym. W kolejnych akcja Broń miała dwie doskonałe okazje. Najpierw Przemysław Śliwiński w sytuacji sam na sam trafił w słupek, a za moment wyborną okazję miał Paterek, ale źle ułożył stopę i uderzył wysoko nad poprzeczką. Kibice byli mocno zniecierpliwieni, tym bardziej, że w końcówce coraz odważniej poczynali sobie goście i przy odrobinie szczęścia mogli nawet w 88 minucie zagrozić gospodarzom.
- Wygraliśmy i to się dla nas najbardziej liczy. Mamy komplet punktów i przelamaliśmy się po serii meczów bez wygranej - powiedział kapitan zespołu Broni, Paweł Młodziński.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom