(WIDEO, ZDJĘCIA) Broń Radom skromnie, ale za nisko pokonała lidera czwartej ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki

SzS
Przemysław Śliwiński w ekipie Broni zagrał niezły mecz
Przemysław Śliwiński w ekipie Broni zagrał niezły mecz Sylwester Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom pokonali w sobotę lidera czwartej ligi, Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0. Bramkę już na początku spotkania zdobył Patryk Czarnota z rzutu karnego.

BROŃ RADOM - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 1:0 (1:0)
Bramka: Czarnota 5 z karnego
Broń: Młodziński - Góźdź, Gorczyca (67 Machajek), Kventsar, Stefański (62 Borkowski), Paterek, Czarnota, Możdżonek, Nowosielski (70 Lis), Imiela, Śliwiński.
Broń II połowa: Bochniewski - Sala, Gorczyca, Kupiec, Stefański, Winiarski, Czarnota, Więcek, Nowosielski, Czarnecki, Nogaj.

W ekipie Broni tym razem nie było testowanych graczy, w ostatnich 25 minutach szansę dostali juniorzy z rocznika 2002.
Radomianie byli zespołem zdecydowanie lepszym. Już w 5 minucie w pole karne wchodził Konrad Paterek, a bramkarz Pogoni powalił go na ziemię. Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Patryk Czarnota.
Przed przerwą Pogoń miała tylko jedną dogodną sytuację, zaś dla gospodarzy kolejną okazję miał wspomniany Paterek.
W drugiej połowie dominacja Broni była jeszcze większa. Sam Przemysław Nogaj miał trzy świetne okazje, aby podwyższyć wynik.
Broń wygrała zasłużenie, ale skromnie i powinna popracować nad skutecznością.