[WIDEO, ZDJĘCIA] Liga okręgowa. Szlagier w Warce dla gospodarzy!

SzS
Fragment meczu Warka - Proch
Fragment meczu Warka - Proch sYLWESTER sZYMCZAK
Świąteczna kolejka w Campeon.pl Lidze Okręgowej była bardzo ciekawa. Czołówkę goni Powiślanka Lipsko. W sobotę w Warce, miejscowy KS podejmował lidera z Pionek.

KS Warka - Proch Pionki 2:0
Bramka Zieliński 2, Minkowski 38
Warka: Sładkowski - Szydło (70 Janczewski), Wierzbicki Lewecki, Głogowski, Majewski, Zieliński, Mińkowski, Witan, Vogtman (86 Witkowski), Ząbkowski.
Proch: Majos - Jaroszek, Pietralski (79 Machnio), Kapusta, Barzyński, Kisiel, Wnuk, Nowocień, Zieliński, Kowalkowski, Tata Nsah (46 Siwahla).
Już pierwsza akcja zakończyła sie golem dla gospodarzy. Zieliński dostał piłke z głębi pola i w sytuacji sam na sam zdobył gola. Chwilę później mogło być 2:0, ale defensorzy Prochu w ostatniej chwili zablokowali strzał.
Proch się przebudził w 10 minucie. Najpierw z dystansu strzelał Jaroszek, ale golkiper nie dał sie zaskoczyć, a za moment z ostrego kąta nad poprzeczka uderzył Nowocień.
W 24 minucie goście źle wybili piłke, doskoczył do niej Vogtman na 16 metrze, ale uderzył bardzo nieczysto.
Proch przeważał, ale to Warka zadała drugi cios. Po przechwycie w środku pola piłke dostał Igor Mińkowski i strzałem po ziemi trafił do siatki.
Lepiej drugą połowę zaczęli pionkowianie W 53 minucie Daniel Barzyński huknął z 16 metra i piłka odbiła się od słupka. Chwilę później ponownie świetną okazję miał Barzyński, ale w ostatniej sekundzie piłkę wybił mu obrońca. Proch mocniej naciskał, ale w 60 minucie to Majos był zmuszony do interwencji. Z kolei w 69 minucie Ząbkowski w sytuacji sam na sam kopnął obok słupka. Jeszcze w doliczonym czasie Cezary Zieliński strzelił nad poprzeczką. Mimo naporu zespół gości był bardzo bezradny. Jak na lidera, Proch wypadł bardzo słabo.

Legion Głowaczów - Iłżanka Kazanów 1:0
Bramka: Łukowski 74
Legion: Jędrzejczyk - M. Marchewka, Walos, W. Czubaj, Rotuski, Marek (38 M. Czubaj), Łukowski, Piasek, R. Konopka, D. Konopka, J. Wolski.

Skaryszewianka Skaryszew - Szydłowianka Szydłowiec 0:1
Bramka: Bednarek

Zawisza Sienno - Centrum Radom 2:3 (2:0)
Bramka: M. Klaus 7, 13 - Kasprzyk 54, 87, Zakrzewski 83 z karnego
Centrum: Kolecki - Wiatrak, Dubina, Pacyna, Gutkowski, Grylak, Kasprzyk, Blank, Tworek, Hebda, Zakrzewski.
Gospodarze juz po niespełna kwadransie prowadzili różnicą dwóch bramek.
Ozdobą meczu była bramka strzelona w 87 minucie. Kasprzyk uderzył z 30 metrów pod poprzeczkę i Centrum zwyciężyło mecz.

Jodła Jedlnia Letnisko - Orzeł Wierzbica 0:0
- Był to typowy mecz na remis. Mieliśmy dwie dobre sytuacje, aby przechylić szalę zwycięstwa, ale również rywale mgoli zdobyć gola - powiedział nam trener Jodły, Tomasz Dziubiński.

Zamłynie Radom - Mazowsze Grójec 3:3
Bramka: Bawor 24, Kiraga 39, Chudziński 90+5 - Sobczak 1, 54 z karnego, Tarwacki 75
Zamłynie: Orłow - Oparcik, Chudziński, Kośmiński, Jopek, woźniak, Bawor, Kubica, Szubiński, Popiel, Kiraga.
Mazowsze: Przybylski – Gałka, Złoch, Lisiecki, Skrzycki (86. Rogoziński), Sobczak, Małecki (90. Gotlib), Tarwacki, Grzybowski, Czerepok, Trawiński

Gryf Policzna - Pilica Nowe Miasto 1:0 (0:0)
Bramka: A. Olczak 55
Gryf: Kowalczyk - Jędra, Banaszek, Dąbrowski, Kłos, Alot, Kisiel, Markowski, Chwiszczuk, Olczak, Radzikowski.

KS Potworów - Powiślanka Lipsko 0:3 (0:2)
Bramki: Rożek, Gardynik, Próchniak.