[WIDEO, ZDJĘCIA] Piłkarze Broni Radom przegrywali 0:2 i wygrali 3:2

/SzS/
Fragment meczu
Fragment meczu S. Szymczak
W pierwszym tegorocznym meczu trzeciej ligi, piłkarze Broni Radom pokonali Start Otwock 3:2. Goście kończyli mecz w osłabieniu
Broń Radom - Start Otwock

Broń Radom - Start Otwock 3:2 (0:2), Marczak 71 z karnego, 83, Sałek 81 - Łuszczyński 16, Brewczyński 36.

Broń: Wnukowski - Rdzanek, Skórnicki, Ankurowski, Budziński, Leśniewski (61 Nogaj), Sałek, Lach, Wicik (46 Bojek, 85 Krukowski), Marczak (90 Stefański), Nowosielski.
Start: Wysocki - Bobrowski, Karaś, Pacuszka, Falkowski, Łuszczynski, Brewczynski (66 Przybysz), Choinski, Zielinski, Buszko, Dukalski.

KONFERENCJA PRASOWA

Po serii bardzo dobrych występów w meczach sparingowych sporo widzów przyszło popatrzyć na Broń. Do 70 minuty kibice byli mocno zawiedzeni. Broń chciała grać w piłkę, ale była jakby zablokowania. Drużyna grała nieporadnie, nerwowo i zupełnie nie miała pomysłu jak sforsować defensywę gości. Ekipa z Otwocka przeprowadzała zabójcze ataki i potem szybko potrafiła konstruować blok defensywny.

Do przerwy było 2:0 dla przyjezdnych, a mogło być wyżej, bo raz poprzeczka uratowała Broń od straty gola.
Animuszu nie brakowało radomianom po przerwie, ale z przewagi nie wiele wynikało.
Dopiero w 71 minucie wszystko się odmieniło jak za pomocą czarodziejskiej różdżki. Na 14 metrze przy strzale faulowany był Mariusz Marczak. Sędzia podyktował rzut karny i pokazał czerwoną kartkę Tomaszowi Karasiowi. "Jedenastkę" pewnie wykorzystał Marczak i od tego momentu grająca z przewagą Broń miała przygniatającą przewagę.
W 81 minucie po akcji prawą stroną, Damian Sałek wyrównał stan meczu. Chwilę później piłkę na przedpole ładnie wyłożył Marczakowi, Nowosielski i ten pierwszy uderzył po rykoszecie i zapewnił wygraną Broni.