(WIDEO, ZDJĘCIA) Porażka Broni Radom w sparingu. Dziewięć bramek w Ostrowcu Świętokrzyskim

SzS
W ekipie Broni testowany był 18 letni Piotr Goljasz
W ekipie Broni testowany był 18 letni Piotr Goljasz Sylwester Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom przegrali w Ostrowcu Świętokrzyskim z KSZO, 4:5. W meczu było aż cztery rzuty karne, w tym dwa niewykorzystane. W ekipie Broni testowany był Piotr Goljasz, 19 - letni zawodnik Stali Mielec, do niedawna regularnie powoływany na zgrupowanie juniorskiej kadry narodowej.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - BROŃ RADOM 5:4 (2:3).
Bramki: Michał Grunt 12, 37 z karnego, Smuczyński 47, Madej 51, W. Puton 85 z karnego - Góźdź 8, Śliwiński 21, Możdżonek 30, Goljasz 88
Broń I polowa: Młodziński - Góźdź, Gorczyca, Kventsar, Wicik, Nogaj, Czarnota, Możdżonek, Imiela, Śliwiński, Czarnecki.
II połowa: Bochniewski - Góźdź (67 Machajek), Sala, Wicik, Kupiec, Stefański, Leśniewski, Paterek, Imiela (69 Winiarski), Czarnecki, Goljasz.

Mnóstwo błędów z obu stron popełnili zawodnicy. Przed przerwą zdecydowanie lepiej grała Broń, która prowadziła już 3:1, a w 37 minucie straciła bramkę po mocno kontrowersyjnym rzucie karnym.
Po zmianie stron radomianie bardzo szybko, w ciągu zaledwie czterech minut stracili dwa gole po własnych błędach. W 57 minucie Mateusz Bochniewski obronił rzut karny.
Również Broń nie wykorzystała rzutu karnego. Dominik Leśniewski strzelił za lekko, a dobijając piłke nie trafił w bramkę. Z kolei Adam Imiela trafił w poprzeczkę, zaś testowany Piotr Goljasz w dogodnej okazji minimalnie przestrzelił. Zrehabilitował się dopiero w końcówce, zdobywając kontaktową bramkę. Broń poderwała się jeszcze do walki, ale zabrakło jej czasu na wyrównanie.