Windoor Klasa A, grupa 2. Centrum Radom, co się stało? Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
Piłkarze Centrum wypuścili świetną okazję z rąk
Centrum Radom gra z Sokołem Przytyk i już w niedzielę mogło zapewnić sobie awans do klasy okręgowej, ale tak się nie stało...mimo prowadzenia 4:1.

Legion Głowaczów - Mogielanka Mogielnica 4:0 (1:0),
Bramki: Majcher, Lisiewski 2, Konopka.
Legion: Krynicki (Sadowy) - Kłos, Woźniak, Krzemiński (Borowski), Czerwiński (Włodarczyk), Starzyk (Stępień), Mackiewicz (Przerwa), Słowikowski (Krystian Niziński), Konopka, Lisiewski, Majcher (Trociński).

Zodiak Sucha - Broń II Radom 0:3 (0:1)
Bramki: Wiecaszek 20, Woźniak 70, Kiełbasa 82
Broń II: Sochaj - Sz.Machnio, Stępień, Ambrozik, Kielbasa- Urbaniak (75 Drachal), Woźniak, Wiecaszek, Grudzień, Kaczmarczyk (80 Lifantiy) - Ł. Machnio ( 85 Wójcik)

KS Stromiec - Kraska Jasieniec 3:0 (1:0),
Bramki: Napiórkowski, Rogoziński, Janduła.
Stromiec: Petryka - Turzyński, Machalski, Janduła D, Bednarczyk - Janduła Sz, Pawłowski, Sarniak, Grodecki - Rogoziński, Napiórkowski oraz Kozłowski, Nowicki, Kusak

Centrum Radom - Sokół Przytyk 4:4 (3:1),
Bramkki: Tworzewski 5, Strzelecki 28, 50, Warych 40, - Gołebiowski 23, 53, samobójcza 65, Sapieja 75
Ciężko uwierzyć w to co się wydarzyło. W 50 minucie Strzelecki wyprowadził gospodarzy na 4:1 i to wystarczyło, aby świętować awans. Gospodarze chyba za wcześnie uwierzyli w sukces i już w 75 minucie był remis. Ostatnie minuty były bardzo emocjonujące. Najpierw Sokół w 89 minucie miał wyśmienitą szanse na zwycięstwo, a w doliczonym czasie ggry, akcję meczu mieli gospodarze i nie wykorzystali jej. "Centralni" świętowanie muszą odłożyć. Na 4 kolejki przed końcem mają 11 punktów przewagi.

KS Błotnica Stara - Orzeł Gielniów 3:1,

GPSZ Głuchów - Wulkan Zakrzew 0:2,

Blask Odrzywół - Chojniak Wieniawa 4:2,
Bramki: Sieczkowski, Maślanek Ł. Rychta, Bińkowski dla Blasku
Blask: Gut - Krupka, Matuszczak, Maślanek, Wiśniewski, Ł. Rychta, B. Rychta, rzepkowski, Bińkowski, Sieczkowski (85 Muszyński), Supłecki.