Wojtmar AJHmedia RAS6 Szydłowiec wygrała na wyjeździe z KTS Flot Iskrą Warszawa

Marcin Ziółkowski
Siatkarze RAS Szydłowiec Pokonali Flot Iskrę Warszawa 3:2 w meczu trzeciej ligi.
Siatkarze RAS Szydłowiec Pokonali Flot Iskrę Warszawa 3:2 w meczu trzeciej ligi. Facebook Rodzinna Akademia Sportu Szydłowiec
W sobotę 22 października Rodzinna Akademia Sportu Szydłowiec pokonała na wyjeździe Flot Iskrę Warszawa 3:2 w meczu trzeciej ligi siatkarzy.

Siatkarze Rodzinnej Akademii Sportu Szydłowiec na mecz 3. kolejki trzeciej ligi wybrali się do Warszawy. Ich przeciwnikiem była drużyna Flot Iskry, która początku sezonu nie może zaliczyć do udanych. Warszawianie przegrali w dwóch pierwszych meczach.
W pierwszym secie gospodarze wygrali 25:21. Druga partia padła łupem zawodników z Szydłowca, którzy wygrali ją 25:23. Trzeciego seta wygrała ekipa Flot Iskry 25:23. W czwartej partii ekipa RAS Szydłowiec wygrała 25:19 i doprowadziła do tie-breaka. W nim nie bez problemów pokonali gospodarzy 17:15 i w całym spotkaniu zwyciężyli 3:2. Dzięki wygranej siatkarze RAS-u zajmują trzecie miejsce w tabeli z dorobkiem siedmiu punktów.