Wokalista Paweł Mosiołek namawia do udziału w konkursie...

  Wokalista Paweł Mosiołek namawia do udziału w konkursie Muzyczne Kaziki 2013

  /tnt/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Wokalista Paweł Mosiołek namawia do udziału w konkursie Muzyczne Kaziki 2013
  Kiedy po raz pierwszy organizowaliśmy plebiscyt na najpopularniejszych muzyków w 2010 roku, wygrał go Paweł Mosiołek. Rok później zasiadł w jury. Dzisiaj sam namawia młode talenty: - Zgłoście się koniecznie!
  Wokalista Paweł Mosiołek namawia do udziału w konkursie Muzyczne Kaziki 2013
  Paweł Mosiołek podkreśla, że warto zgłosić się do tego konkursu.

  - To świetne doświadczenie, które w moim przypadku procentuje do dziś. Po pierwsze, poznałem fantastycznych ludzi, którzy wpłynęli na moją twórczość - opowiada Paweł. - To także niepowtarzalna okazja, by pokazać się szerszej publiczności. Moja muzyka spodobała się, co dało mi niesamowitego kopa, dodało skrzydeł.

  Wokalista dodaje, że każde wyjście z muzyką do ludzi procentuje w przyszłości.
  - W czasie konkursu spotkałem się z krytyką, ale była to krytyka konstruktywna, dzięki niej miałem możliwość rozwoju. To także świetna zabawa, a dreszczyk emocji związanych z głosowaniem jest super - śmieje się Paweł.

  Jak zgłosić się do konkursu? Sprawdź TUTAJ

  Kto w tym roku podzieli los Pawła, sięgając po najwyższe laury w naszym konkursie? Ogłoszenie wyników i wręczenie Radomskiej Nagrody Muzycznej odbędzie się podczas święta patrona Radomia św. Kazimierza Jagiellończyka w pierwszych dniach marca 2014 roku.

  Najpierw jednak będą 4 koncerty eliminacyjne. Kto zagra w pierwszym? O tym zdecydują internauci w głosowaniu przez SMS-y i w sondzie internetowej na portalu WWW.ECHODNIA.EU/RADOMSKIE.

  Głosowanie ruszy 27 maja i zakończy się 4 czerwca. Według kolejności ustalonej w głosowaniu SMS i sondzie wykonawcy otrzymają punkty za zajęte miejsca. Ośmiu wykonawców z największą łączną liczbą punktów zaprosimy do koncertu eliminacyjnego, gdzie - na tej samej zasadzie - swoje punkty przyzna publiczność podczas głosowania na biletach i jurorzy. Ten koncert odbędzie się w piątek, 7 czerwca w Ośrodku Kultury i Sztuki "Resursa Obywatelska", ulica Malczewskiego 16.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo