Wulkan Zakrzew ogrywa lidera Pilicę Białobrzegi

/W.Ł./
Piłkarze Wulkana Windoor Zakrzew pokonali Pilicę Białobrzegi.
Piłkarze Wulkana Windoor Zakrzew pokonali Pilicę Białobrzegi. Włodzimierz Łyżwa
Do sporej niespodzianki doszło w meczu Wulkana Windoor Zakrzew z Pilicą Białobrzegi. Dotychczasowy lider Pilica jak najbardziej zasłużenie przegrał z zakrzewską drużyną 0:2.

Wulkan Windoor Zakrzew - Pilica Białobrzegi 2:0 (2:0), Turczyk 19, Janakowski 27 z karnego.

Wulkan Windoor: Studziński - Stolarek, Janakowski, Mortka, Ziółek - Blank, Bielawski (83 Senator), Rogala, Jakóbiak, Turczyk (87 Krajewski), Frączek.
Pilica: Bolek - Sikorski, Wysocki, Siara (41 Wierzba), Jasikowski, Kucharczyk (57 Oziewicz), Janowski, Zimnicki (39 Mirowski), Barzyński, Rolak (57 Karolewski) - Gołębiewski.

W 19 minucie na strzał z 25 metrów zdecydował się Bartłomiej Frączek, piłki nie opanował bramkarz Adam Bolek, wybijając ją przed siebie i nadbiegający Tomasz Turczyk wpakował ją do siatki. W 27 minucie Frączek zagrał prostopadłą piłkę do Turczyka. Gracza Wulkana Windoor w polu karnym sfaulował Paweł Wysocki za co dostał czerwoną kartkę, a zakrzewska drużyna rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Marcin Janakowski.

Energia Kozienice - Sparta Jazgarzew 1:3 (0:0), Kołodziejczyk 90+1 z karnego - Jagiełło 63, Kania 85, Kończyński 89.
Energia: Stachurski - Strąg (75 Kłos), Walasek, Dryk, Wachowicz, Kołodziejczyk, Kalinka (77 Nowocień), Kamola (67 Czaplarski), Giziński, Krześniak (73 M. Matysiak), Seremak.

W doliczonym czasie gry, Eugeniusz Kołodziejczyk został ukarany czerwoną kartką za odepchnięcie rywala.

Polonia Iłża - Pogoń II Siedlce 2:0 (0:0), Bawor 55, Lewandowski 90.
Polonia: Molęda - Godzisz, Wiatrak, Stolarek, Kłos, Cheda, Stępniewski (65 Lewandowski), Bawor, Pryciak (46 Adamus), Teboh, Kacprzak (60 Kopciał).

W 50 minucie meczu dwóch graczy Pogoni w tym bramkarz zostało ukaranych czerwonymi kartkami.

Mazowsze Grójec - Mszczonowianka Mszczonów 1:2 (0:0), Baranowski 70- Jankowski 54 z karnego, 64.
Mazowsze: Pieniążek - Kalinowski, Białecki, Michalski, Baranowski, Sobczak, Karls, Zawadzki, Głodek (50 Grodzki), Łaski - Boroń (80 Łyżwa).

W 90 minucie meczu Damian Karls, pomocnik Mazowsza został ukarany czerwoną kartką (druga żółta). Mszczonowianka od 50 minuty grała w "10" po czerwonej kartce dla Kamila Łojszczyka.

UKS Łady - Szydłowianka Szydłowiec 0:1 (0:0), Miller 85.
Szydłowianka: Wieczorek - P. Janik, S. Jakubczyk, Wiatrak, M. Kobylarczyk, Okła (60 Zagórski), Rafalski (60 Łaciak), Drożdżak, Grymuła, Szyszka (70 Miller), Ł. Janik (85 P. Kobylarczyk).

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Dnia".