Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Bronowice, Sławinek, Stare Miasto, Śródmieście, Wieniawa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK
-
4
Elżbieta Agnieszka Bolibok
683
(3,02%)
-
3
Zbigniew Wiktor Jurkowski
2 496
(11,05%)
-
2
Marcin Andrzej Nowak
2 397
(10,61%)
-
1
Maja Barbara Zaborowska
4 754
(21,05%)
-
5
Maria Anna Ryss
705
(3,12%)
-
6
Ewa Joanna Wilczek
468
(2,07%)
-
7
Krzysztof Witold Żelazowski
627
(2,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Tomasz Zbigniew Pitucha
4 033
(17,85%)
-
5
Agnieszka Bałaban
303
(1,34%)
-
7
Marcin Paweł Jakóbczyk
1 152
(5,10%)
-
4
Edyta Róża Bochniarz-Tyra
652
(2,89%)
-
6
Anna Nowak
358
(1,58%)
-
2
Marcin Janusz Kowalewski
1 127
(4,99%)
-
3
Michał Sieczka
437
(1,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE
-
1
Ryszard Witold Milewski
479
(2,12%)
-
5
Karolina Joanna Pszczoła
114
(0,50%)
-
6
Joanna Mikołajczyk
43
(0,19%)
-
2
Piotr Andrzej Jarzyna
118
(0,52%)
-
4
Mikołaj Maciej Maciejewski
77
(0,34%)
-
3
Izabela Połeć
151
(0,67%)
-
7
Marcin Piotr Żytomski
136
(0,60%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI
-
1
Magdalena Anna Długosz
460
(2,04%)
-
4
Marek Rybołowicz
35
(0,15%)
-
2
Paweł Laufer
41
(0,18%)
-
6
Krzysztof Jan Polak
75
(0,33%)
-
3
Izabela Grażyna Radlińska
62
(0,27%)
-
7
Tymoteusz Marcin Dębski
97
(0,43%)
-
5
Hanna Maria Kurkiewicz
23
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI
-
3
Agnieszka Maliszewska
19
(0,08%)
-
2
Jakub Hubert Karski
25
(0,11%)
-
1
Agnieszka Anna Lipińska
83
(0,37%)
-
4
Łukasz Makarewicz
7
(0,03%)
-
5
Daniel Jurko
15
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”
-
1
Jerzy Grzegorz Andrzejewski
137
(0,61%)
-
2
Jarosław Roman Sadowski
58
(0,26%)
-
3
Helena Anna Naumiuk
56
(0,25%)
-
5
Grzegorz Antoni Wiśniewski
50
(0,22%)
-
4
Agata Karolina Kalisz-Średnicka
35
(0,15%)
Okręg 2
Konstantynów, Rury, Szerokie, Węglin Północny, Za Cukrownią
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK
-
2
Monika Orzechowska
3 901
(17,51%)
-
1
Stanisław Henryk Kieroński
3 234
(14,52%)
-
3
Marceli Mateusz Niezgoda
1 537
(6,90%)
-
4
Monika Kwiatkowska
1 850
(8,30%)
-
5
Józef Tomasz Kaźmierczak
629
(2,82%)
-
7
Lidia Agnieszka Kasprzak-Chachaj
624
(2,80%)
-
6
Marcin Gutek
416
(1,87%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Zofia Cecylia Polska
515
(2,31%)
-
1
Małgorzata Teresa Suchanowska
3 001
(13,47%)
-
4
Sławomir Wacław Janicki
336
(1,51%)
-
2
Zdzisław Drozd
1 659
(7,45%)
-
3
Marek Wójtowicz
1 649
(7,40%)
-
7
Ewa Teresa Łoś
373
(1,67%)
-
6
Anna Maria Zajączkowska
361
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE
-
3
Michał Rodak
113
(0,51%)
-
1
Magdalena Elżbieta Szczygieł-Mitrus
481
(2,16%)
-
2
Czesław Kloc
222
(1,00%)
-
5
Joanna Magdalena Gajak
62
(0,28%)
-
4
Przemysław Dawid Fryga
56
(0,25%)
-
6
Marcin Jakub Pietrosiński
33
(0,15%)
-
7
Anna Rola
82
(0,37%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI
-
2
Monika Beata Kozicka-Gradziuk
84
(0,38%)
-
5
Łukasz Piotr Węgrowski
67
(0,30%)
-
3
Grzegorz Jerzy Nowicki
54
(0,24%)
-
1
Szymon Eliasz Pietrasiewicz
312
(1,40%)
-
7
Cezary Marcin Stopyra
48
(0,22%)
-
4
Krystyna Eugenia Andrzejuk
37
(0,17%)
-
6
Justyna Milena Kieruzalska
44
(0,20%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI
-
2
Tomasz Marek Michałowski
17
(0,08%)
-
5
Grażyna Bożena Jurko
11
(0,05%)
-
3
Jakub Wojciech Pyzik
8
(0,04%)
-
1
Łukasz Sławomir Okoń
74
(0,33%)
-
4
Alicja Elżbieta Makarewicz
17
(0,08%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”
-
5
Jan Kurek
33
(0,15%)
-
3
Tomasz Piotr Kukiełka
65
(0,29%)
-
2
Agnieszka Monika Kaczmarzewska
51
(0,23%)
-
4
Grzegorz Piotr Michajłow
13
(0,06%)
-
1
Dorota Lipka
210
(0,94%)
Okręg 3
Czuby Południowe, Czuby Północne, Węglin Południowy
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK
-
6
Marzena Wioletta Doroszuk-Maj
224
(0,89%)
-
5
Arkadiusz Szczepański
1 068
(4,23%)
-
2
Dariusz Sadowski
1 895
(7,50%)
-
7
Anna Elżbieta Glijer
1 403
(5,55%)
-
1
Jarosław Andrzej Pakuła
4 806
(19,02%)
-
3
Jan Madejek
1 300
(5,15%)
-
4
Anna Marta Ryfka
3 778
(14,95%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Monika Pietrzyk
477
(1,89%)
-
5
Marianna Jadwiga Olszańska
348
(1,38%)
-
2
Dariusz Andrzej Jezior
1 911
(7,56%)
-
4
Elżbieta Halina Boczkowska
306
(1,21%)
-
3
Zbigniew Ryszard Ławniczak
2 493
(9,87%)
-
1
Radosław Wojciech Skrzetuski
2 725
(10,79%)
-
6
Jacek Figarski
268
(1,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE
-
1
Michał Mateusz Błaszczak
580
(2,30%)
-
2
Hanna Justyna Koprukowniak
93
(0,37%)
-
7
Albert Gołębiowski
95
(0,38%)
-
6
Dorota Kostrzewa
80
(0,32%)
-
3
Andrzej Krzysztof Mituła
101
(0,40%)
-
4
Mariusz Piotr Mieczan
54
(0,21%)
-
5
Dorota Maria Mazek
60
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI
-
2
Barbara Agnieszka Jurkowska
80
(0,32%)
-
3
Sławomir Stanisław Pawłowski
55
(0,22%)
-
5
Łukasz Rafał Fiuta
65
(0,26%)
-
4
Paulina Skiba
88
(0,35%)
-
1
Krzysztof Łukasz Wiśniewski
431
(1,71%)
-
7
Katarzyna Agnieszka Drelich
80
(0,32%)
-
6
Ewelina Barbara Skomorowska
35
(0,14%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI
-
2
Kamil Szymański
19
(0,08%)
-
3
Sylwester Michał Huk
9
(0,04%)
-
4
Ewa Janina Kobelarz
5
(0,02%)
-
5
Izabela Anna Kwiatkowska
12
(0,05%)
-
1
Ewa Gułkowska
33
(0,13%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”
-
5
Krzysztof Tomasz Mrozik
43
(0,17%)
-
1
Beata Elżbieta Skórska
110
(0,44%)
-
2
Łukasz Woliński
61
(0,24%)
-
3
Hanna Janina Kurek
28
(0,11%)
-
4
Grzegorz Jerzy Lipka
47
(0,19%)
Okręg 4
Czechów Południowy, Czechów Północny, Sławin
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK
-
2
Mariusz Janusz Banach
2 755
(11,20%)
-
6
Marcin Karol Bubicz
1 658
(6,74%)
-
1
Michał Mateusz Krawczyk
5 555
(22,59%)
-
7
Grzegorz Lubaś
786
(3,20%)
-
3
Jadwiga Mach
2 085
(8,48%)
-
5
Krystyna Barbara Walicka
525
(2,14%)
-
4
Celina Waleria Stasiak
643
(2,62%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Paweł Breś
3 653
(14,86%)
-
5
Elżbieta Bielawska
458
(1,86%)
-
6
Jakub Antoni Koper
506
(2,06%)
-
7
Magdalena Kędzierska
870
(3,54%)
-
4
Anna Renata Jaśkowska
784
(3,19%)
-
2
Stanisław Józef Brzozowski
1 175
(4,78%)
-
3
Ryszard Leszek Prus
667
(2,71%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE
-
1
Tomasz Deptuła
553
(2,25%)
-
2
Andrzej Piotr Wróbel
165
(0,67%)
-
3
Karolina Monika Mulak
124
(0,50%)
-
4
Aleksandra Policzkiewicz
64
(0,26%)
-
5
Sylwia Maria Gwiazdowska-Stańczak
43
(0,17%)
-
7
Dominik Samuel Starczewski
174
(0,71%)
-
6
Irmina Urszula Mazurek-Płecha
41
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI
-
2
Andrzej Stefan Filipowicz
217
(0,88%)
-
3
Maria Józefa Skwarzyńska-Piłat
22
(0,09%)
-
4
Marcin Wiesław Skrzypek
82
(0,33%)
-
1
Paulina Dorota Zarębska-Denysiuk
277
(1,13%)
-
5
Ewelina Kruszewska
57
(0,23%)
-
7
Łukasz Piotr Januś
18
(0,07%)
-
6
Jacek Andrzej Śliwiński
46
(0,19%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI
-
5
Mieczysław Litkowski
3
(0,01%)
-
2
Kamil Szabelski
7
(0,03%)
-
1
Elżbieta Urszula Niewińska
38
(0,15%)
-
4
Maciej Wojciech Bieżyca
5
(0,02%)
-
3
Alina Anna Wilkołazka
14
(0,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”
-
4
Joanna Maria Korniak
21
(0,09%)
-
1
Daniel Krzysztof Lachowicz
109
(0,44%)
-
2
Marian Janusz Kowalski
254
(1,03%)
-
7
Iwona Dziduch
36
(0,15%)
-
3
Adam Smoliński
43
(0,17%)
-
6
Andrzej Dariusz Borowicz
32
(0,13%)
-
5
Bożenna Zofia Marciniak
23
(0,09%)
Okręg 5
Felin, Hajdów-Zadębie, Kalinowszczyzna, Ponikwoda, Tatary
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK
-
7
Grażyna Ewa Łukasiak
134
(0,57%)
-
8
Magdalena Kamińska
556
(2,37%)
-
2
Marta Anna Wcisło
4 060
(17,27%)
-
4
Adam Bogdan Osiński
761
(3,24%)
-
3
Bartosz Margul
1 529
(6,50%)
-
5
Zbigniew Piotr Targoński
456
(1,94%)
-
1
Krzysztof Jan Żuk
4 716
(20,06%)
-
6
Mieczysław Antoni Stasiak
235
(1,00%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Dawid Cyprian Kostecki
235
(1,00%)
-
1
Robert Derewenda
2 860
(12,17%)
-
6
Joanna Wójcik
288
(1,23%)
-
3
Eugeniusz Bielak
1 914
(8,14%)
-
4
Krystyna Brodowska
973
(4,14%)
-
5
Piotr Józef Skrzypczak
949
(4,04%)
-
2
Justyna Marta Budzyńska
1 693
(7,20%)
-
7
Jerzy Kahlan
56
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE
-
7
Mateusz Dobiecki
29
(0,12%)
-
6
Piotr Dawid Królikowski
46
(0,20%)
-
2
Adam Sylwester Pasieczny
134
(0,57%)
-
1
Kinga Ilona Stefańska
447
(1,90%)
-
3
Izabela Małgorzata Zarajczyk
58
(0,25%)
-
8
Paweł Maksym
62
(0,26%)
-
5
Jolanta Marta Zarychta
54
(0,23%)
-
4
Michał Łukasz Kuśmirski
82
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI
-
2
Barbara Węgrzyn
68
(0,29%)
-
7
Włodzimierz Pawelec
95
(0,40%)
-
3
Jacek Grzegorz Skiba
139
(0,59%)
-
1
Krzysztof Szewczyk
137
(0,58%)
-
4
Iwona Maria Kwiecińska-Goździk
49
(0,21%)
-
6
Anna Jadwiga Dolecka
60
(0,26%)
-
8
Zbigniew Julian Kowalczyk
66
(0,28%)
-
5
Sebastian Bernard Marciniak
65
(0,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI
-
2
Henryk Michał Wilczyński
54
(0,23%)
-
3
Olga Maria Ostaszewska
13
(0,06%)
-
4
Albert Oskar Wnuczek
12
(0,05%)
-
1
Olga Marta Mańko
32
(0,14%)
-
5
Bartosz Marek Woźniak
10
(0,04%)
-
6
Monika Anna Szymczyk
12
(0,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”
-
3
Grzegorz Tadeusz Dul
32
(0,14%)
-
2
Konrad Piątek
102
(0,43%)
-
1
Krystian Paweł Skubisz
109
(0,46%)
-
6
Stanisława Mrozik
28
(0,12%)
-
4
Agnieszka Zofia Krzyżanowska
64
(0,27%)
-
5
Anna Katarzyna Samojłowicz
31
(0,13%)
Okręg 6
Abramowice, Dziesiąta, Głusk, Kośminek, Wrotków, Zemborzyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOF ŻUK
-
6
Aleksandra Krzyżanowska
583
(2,44%)
-
4
Elżbieta Jolanta Dados
1 862
(7,78%)
-
7
Waldemar Mirosław Zyglewski
225
(0,94%)
-
5
Piotr Wojciech Choduń
707
(2,95%)
-
1
Beata Elżbieta Stepaniuk-Kuśmierzak
4 582
(19,14%)
-
3
Marek Waldemar Kołodziejczyk
476
(1,99%)
-
2
Leszek Kazimierz Daniewski
3 772
(15,76%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Piotr Michał Popiel
4 710
(19,68%)
-
2
Piotr Zbigniew Gawryszczak
1 620
(6,77%)
-
7
Jacek Wojciech Stachyra
605
(2,53%)
-
3
Andrzej Jan Szczepanowski
600
(2,51%)
-
5
Dorota Baranowska
682
(2,85%)
-
6
Agnieszka Sawicka
464
(1,94%)
-
4
Krystyna Celina Dados
950
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ, WOLNOŚĆ, LUBELSCY PATRIOCI I RUCHY MIEJSKIE
-
6
Paulina Maliszczak
35
(0,15%)
-
3
Patryk Norbert Kołbyko
0
(0%)
-
4
Małgorzata Romanowska
70
(0,29%)
-
5
Monika Flisiak
53
(0,22%)
-
2
Paweł Maciej Butryński
129
(0,54%)
-
1
Małgorzata Aneta Tylus
485
(2,03%)
-
7
Krzysztof Grzegorz Kasperek
168
(0,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIASTO DLA LUDZI-LUBELSKI RUCH MIEJSKI
-
3
Filip Uniłowski
51
(0,21%)
-
5
Arkadiusz Daniel Grunwald
37
(0,15%)
-
6
Barbara Urszula Kozłowska
41
(0,17%)
-
4
Irmina Wanda Pietraszko
52
(0,22%)
-
2
Karolina Agata Koguciuk
89
(0,37%)
-
1
Szymon Furmaniak
285
(1,19%)
-
7
Michał Tomasz Samolej
165
(0,69%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JOANNA KUNC WIS LUBLIN KORNEL MORAWIECKI
-
5
Anna Edyta Wnuczek
17
(0,07%)
-
3
Sylwia Anna Odzioba
11
(0,05%)
-
2
Zbigniew Sławomir Kozłowski
17
(0,07%)
-
4
Piotr Marek
19
(0,08%)
-
1
Dariusz Sławomir Kusak
23
(0,10%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „MY Z LUBLINA”
-
3
Agata Antonina Kowalska
76
(0,32%)
-
5
Janusz Piotr Marciniak
20
(0,08%)
-
1
Jakub Krzysztof Knap
123
(0,51%)
-
2
Karolina Barbara Śmiech-Lachowicz
48
(0,20%)
-
4
Tadeusz Kania
45
(0,19%)