Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto i Gmina Nowy Dwór Gdański
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
-
1
Anna Aleksandra Klepka
232
(3,73%)
-
2
Tomasz Sienkiewicz
189
(3,04%)
-
5
Katarzyna Baranowska
67
(1,08%)
-
7
Aleksandra Ewa Wirkus
39
(0,63%)
-
6
Henryk Zelant
100
(1,61%)
-
8
Krystyna Wdowicz
36
(0,58%)
-
9
Marcin Głowacki
294
(4,73%)
-
4
Paweł Kopal
60
(0,96%)
-
3
Piotr Perzanowski
96
(1,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Edward Adamczyk
60
(0,96%)
-
4
Edyta Izabela Zdyb
47
(0,76%)
-
1
Adam Sławomir Lepper
84
(1,35%)
-
2
Agnieszka Maria Janus-Rusinowicz
31
(0,50%)
-
3
Rafał Tokarski
86
(1,38%)
-
5
Anna Bednarz
45
(0,72%)
-
6
Renata Mariola Ławniczek
23
(0,37%)
-
7
Kazimierz Kubicki
65
(1,05%)
-
8
Henryk Jerzy Pszczoliński
28
(0,45%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ŻUŁAWY I MIERZEJA
-
1
Jacek Robert Gross
795
(12,78%)
-
6
Krystyna Jadwiga Dębicka
135
(2,17%)
-
7
Justyna Iwona Kwiatkowska
108
(1,74%)
-
2
Andrzej Sobociński
672
(10,81%)
-
8
Katarzyna Anna Piecyk
114
(1,83%)
-
3
Tomasz Dawid Szczepański
513
(8,25%)
-
4
Gabriela Dywizjusz
147
(2,36%)
-
9
Lubomir Andrzej Głowacki
683
(10,98%)
-
5
Ireneusz Krzysztof Stolarz
264
(4,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Grzegorz Barc
124
(1,99%)
-
3
Beata Andżelina Łęcka
105
(1,69%)
-
5
Teresa Zofia Ancewicz
76
(1,22%)
-
6
Tadeusz Szcześ
70
(1,13%)
-
9
Elżbieta Kościńska
120
(1,93%)
-
8
Tomasz Oszczyk
81
(1,30%)
-
7
Agata Barbara Sekuła
28
(0,45%)
-
2
Stanisław Kazimierz Juszczyk
225
(3,62%)
-
1
Zbigniew Bojkowski
377
(6,06%)
Okręg 2
Gminy: Ostaszewo, Sztutowo, Stegna, Miasto Krynica Morska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE ŻUŁAWY I MIERZEJA
-
5
Michał Ambroziak
260
(3,86%)
-
1
Barbara Małgorzata Ogrodowska
759
(11,27%)
-
3
Robert Leszek Ciżmowski
239
(3,55%)
-
4
Paulina Maria Fortas
219
(3,25%)
-
2
Renata Zofia Cichosz
234
(3,47%)
-
7
Ewa Wiśniewska
80
(1,19%)
-
6
Kazimierz Andrzej Śledź
205
(3,04%)
-
8
Tomasz Grzegorz Koszelak
144
(2,14%)
-
9
Stanisław Kukułka
66
(0,98%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Edyta Elżbieta Wojtkowska
126
(1,87%)
-
1
Mirosław Leszek Molski
225
(3,34%)
-
3
Tomasz Piotr Gajewski
122
(1,81%)
-
4
Monika Anna Siebert
120
(1,78%)
-
5
Włodzimierz Krzysztof Seroka
268
(3,98%)
-
10
Jarosław Jan Jemioła
61
(0,91%)
-
2
Tomasz Witold Terendy
144
(2,14%)
-
6
Katarzyna Irena Janowska
171
(2,54%)
-
8
Elżbieta Lidia Zych
102
(1,51%)
-
7
Mariusz Augustyn Majewski
109
(1,62%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA ŻUŁAWY I MIERZEJA
-
8
Iwona Baranowska
33
(0,49%)
-
7
Sławomir Rozwalak
164
(2,43%)
-
1
Dorota Monika Chojna
394
(5,85%)
-
6
Marek Charliński
169
(2,51%)
-
5
Zbigniew Sas
95
(1,41%)
-
4
Wiesława Krugły
142
(2,11%)
-
3
Dariusz Marek Załuga
78
(1,16%)
-
9
Małgorzata Katarzyna Dąbrowska
116
(1,72%)
-
2
Katarzyna Anna Swat
216
(3,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Kuczma
784
(11,64%)
-
8
Wiesław Grzegorz Matusak
108
(1,60%)
-
6
Krzysztof Szmytkowski
140
(2,08%)
-
5
Ryszarda Wójcik
37
(0,55%)
-
7
Ilona Barbara Dywicka
68
(1,01%)
-
9
Barbara Głodnicka
27
(0,40%)
-
3
Henryk Jan Ząbek
265
(3,93%)
-
4
Rafał Żak
92
(1,37%)
-
2
Elwira Mańko
89
(1,32%)
-
10
Sebastian Damian Halama
65
(0,96%)