Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatSulejów ulice: Błonie, Brzozowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Nadpiliczna, Parkowa, Piotrkowska, Podwłodzimierzów, Stanisława Psarskiego, Staropiotrkowska, Topolowa, Torowa, Wodna
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sulejów ulice: Akacjowa, Cmentarna, Częstochowska, Górna, Krakowska, Krótka, ks. Jana Umińskiego, Malinowa, Milejowska, Plac im. Księdza Kanonika Antoniego Grochowskiego, Plac Straży, Podkurnędz, Podole, Polna, Południowa, Przydziałki, Szkolna, Wąska
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sulejów ulice: Garncarska, Kamienna, Konecka (60, 62, 64, 66, 70, 72, 74, 76), Konfederatów Barskich, Kwiatowa, Przejazd, Słoneczna, Wschodnia, część ulicy Taraszczyńskiej (od ulicy Koneckiej do ulicy Garncarskiej)
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sulejów ulice: Barbary, Generała Stefana Grota-Roweckiego, Kopalnia Dolna, Kopalnia Górna, Kubusia Puchatka, Kuligowska, Ogrodowa, Piaskowa, Spacerowa, Studziennicka, część ulicy Taraszczyńskiej (od ulicy Garncarskiej do końca), Wapienna, Żwirowa
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sulejów ulice: Cicha, Dobra Woda, Dworcowa, Działkowa, Góra Strzelecka, Handlowa, Klasztorna, Konecka (od Nr 1 do Nr 59), Łączna, Miła, Nadrzeczna, Opoczyńska, Plac Targowy, Rynek, Sadowa, Świętego Jana, Targowa, Widok, Źródlana.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sulejów ulice: Basztowa, Bolesława Chrobrego, Fosa, Grodzka, Grunwaldzka, Herbowa, Huzarska, Jana Sobieskiego, Jaśminowa, Jeziorna, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Sprawiedliwego, Kirasjerów, Królowej Jadwigi, Książęca, Letniskowa, Łąkowa, Łowiecka, Małego Rycerza, Mauretańska, Mieszka I, Nadradońka, Opacka, Piastowska, Połaniecka, Romańska, Rycerska, Sosnowa, Sportowa, Starorzeczna, Tarkowa, Ustronna, Wczasowa, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Wspólna, Wycieczkowa, Wykopaliskowa, Wypoczynkowa, Zielona, Zakątna, Zakole, Zamkowa, Zamurowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Barkowice, Barkowice Mokre, Koło, Nowa Wieś
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Przygłów
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Poniatów, Uszczyn
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Witów, Witów-Kolonia, Zalesice, Zalesice-Kolonia
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Kałek, Kłudzice, Korytnica, Podkałek
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Łazy-Dąbrowa, Włodzimierzów ulice: Brzozowa, Grabowa, Jałowcowa, Jasna, Jarzębinowa, Jodłowa, Jutrzenki, Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kubusia Puchatka, Kwiatowa, Leśna Polana, Łączna, Łęczyńska, Modrzewiowa, Rzeczna, Sosnowa, Szyszkowa, Świerkowa, Tęczowa, Turkusowa, Wrzosowa, Wypoczynkowa, Zdrowie
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwo: Włodzimierzów ulice: Energetyczna, Gościnna, Kasztanowa, Kolejowa, Księżycowa, Leśna, Malinowa, Nowe Osiedle, Piaskowa, Pogodna, Polanka, Polna, Południowa, Poziomkowa, Promienna, Radosna, Słoneczna, Spacerowa, Sulejowska, Wspólna, Zielona
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Krzewiny, Kurnędz, Łęczno, Podlubień, Wójtostwo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Sołectwa: Biała, Bilska Wola (w tym: Karolinów), Bilska Wola-Kolonia, Klementynów (w tym: Adelinów, Dorotów, Mikołajów, Piotrów, Salkowszczyzna i Winduga).
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów