Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Bogucice.
Pokaż więcej
Zofia Helena Kowalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
45
(69,23%)
Radosław Komorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
10
(15,38%)
Tomasz Eugeniusz Mudiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
10
(15,38%)
Okręg 2
Sołectwo Trzeszczany Pierwsze numery: 1 - 97, 185, 186.
Pokaż więcej
Henryk Leon Gałka
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
55
(50,46%)
Irena Franciszka Olszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
6
(5,50%)
Andrzej Chwedczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
48
(44,04%)
Okręg 3
Sołectwo Trzeszczany Pierwsze numery: 98 - 109, 108A, 109A, 117A, 110 - 163, 140A, 141A, 155A, 163A, 164 - 182, 187 – 204.
Pokaż więcej
Janina Mazur
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
43
(32,58%)
Agata Gabryś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(14,39%)
Marek Ryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
70
(53,03%)
Okręg 4
Sołectwo: Trzeszczany Drugie
Pokaż więcej
Mariusz Pietnowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
58
(46,03%)
Stanisław Ligas
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(23,02%)
Kamil Kapusta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
39
(30,95%)
Okręg 5
Sołectwa: Majdan Wielki, Józefin, Drogojówka.
Pokaż więcej
Jan Bogusław Prystupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
77
(50,33%)
Barbara Bożena Kleban
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(28,76%)
Jacek Gierszon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
32
(20,92%)
Okręg 6
Sołectwa: Korytyna, Ostrówek.
Pokaż więcej
Beata Uleryk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
54
(46,96%)
Jan Franciszek Sitarz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
23
(20,00%)
Monika Ewa Wolanin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
38
(33,04%)
Okręg 7
Sołectwo Mołodiatycze numery: 1 - 80 , 172 - 173.
Pokaż więcej
Krystyna Teresa Prystupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
78
(75,00%)
Mirosław Krzysztof Nowicki
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
26
(25,00%)
Okręg 8
Sołectwa: Mołodiatycze numery: 82 - 169, 83A, 174 - 175, Zaborce.
Pokaż więcej
Mariusz Folusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
61
(52,59%)
Zdzisława Elżbieta Szałata
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
55
(47,41%)
Okręg 9
Sołectwo Leopoldów.
Pokaż więcej
Stanisław Łukiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
6
(5,36%)
Edward Kocaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW EDWARD KOCAJ
52
(46,43%)
Paulina Drewniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
54
(48,21%)
Okręg 10
Sołectwo Nieledew numery: 3 - 9, 9A, 11 - 37, 16A, 17A, 22A, 24A, 31A, 37A, 38 - 48, 61 - 125, 163, 164, 243, 246 - 248, 251 - 252, 313 - 315, 318, 321 - 325, 332, 334 - 335, 343.
Pokaż więcej
Wiesława Elżbieta Martyniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
39
(27,27%)
Andrzej Steć
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(11,19%)
Marek Wojtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
42
(29,37%)
Józef Filipczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
46
(32,17%)
Okręg 11
Sołectwo Nieledew numery: 53 - 60, 211 - 242, 316 - 317, 337.
Pokaż więcej
Krzysztof Krawczuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
28
(23,73%)
Robert Nieradko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
20
(16,95%)
Andrzej Pirogowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
70
(59,32%)
Okręg 12
Sołectwo Nieledew numery: 126 - 162, 161A, 165 - 210, 319 - 320, 333.
Pokaż więcej
Dominik Piotr Radomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
27
(30,68%)
Wiesław Jan Załuski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(32,95%)
Joanna Kons
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
32
(36,36%)
Okręg 13
Sołectwo Nieledew numery: 258 - 263.
Pokaż więcej
Agnieszka Markiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
21
(19,63%)
Marianna Kusz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
7
(6,54%)
Maria Skórka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
19
(17,76%)
Wojciech Łysiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
60
(56,07%)
Okręg 14
Sołectwo Nieledew numery: 254 - 257, 264, 269 - 312, 277A, 326 - 331, 336, 339, 342.
Pokaż więcej
Barbara Serafin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
66
(44,90%)
Czesław Sykut
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(40,82%)
Agnieszka Malinowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE I ROZWÓJ 2018
21
(14,29%)
Okręg 15
Sołectwa Zadębce, Zadębce-Kolonia.
Pokaż więcej
Michał Panas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWE I LEPSZE JUTRO
74
(49,66%)
Tadeusz Kondratiuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HENRYK ŚWIST
15
(10,07%)
Andrzej Stefan Turkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
60
(40,27%)