Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandatPołczyn-Zdrój-ulice: Krótka, Mieszka I, Miodowa, Nowa, Strażacka.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Połczyn-Zdrój-ulice: Browarna, Cmentarna, Graniczna, Krucza, Piwna, Solankowa, Sportowa, Szczecinecka, Warszawska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Połczyn-Zdrój-ulice: Chopina, Jana Pawła II, Kolejowa, Polna, Traugutta.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Połczyn-Zdrój-ulice: Plac Tysiąclecia PP, Staszica, Wąska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Połczyn-Zdrój-ulice: Młyńska, Reymonta, Słoneczna, Wojska Polskiego.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Połczyn-Zdrój-ulice: Demokracji, Grunwaldzka, Kilińskiego, Mariacka, Targowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Połczyn-Zdrój-ulice: 5 Marca, Armii Krajowej, Dolna, Szpitalna, Jana III Sobieskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Moniuszki, Parkowa, Plac Orła Białego, Plac Wolności, Powstańców Warszawskich, Rynkowa, Wilcza, Zamkowa, Zdrojowa.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Połczyn-Zdrój-ulice: Batalionów Chłopskich, Bł. Adolfa Kolpinga, Bolesława Chrobrego, Gdańska, Kazimierza Wielkiego, Kołobrzeska, Koszalińska, Mickiewicza, Ogrodowa, Okrzei, Rzemieślnicza, Wiejska.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina Połczyn–Zdrój: Sołectwo Buślary: Buślary, Buślarki, Łężek, Nowe Ludzicko, Przyrówko; Sołectwo Ogartowo: Ogartowo; Sołectwo Przyrowo: Przyrowo, Dziwogóra.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina Połczyn–Zdrój: Sołectwo Bronowo: Bronowo, Bronówko, Brzozowica, Grabno, Imienko, Jaźwiny, Karwie, Skarbimierz; Sołectwo Czarnkowie: Czarnkowie, Milice; Sołectwo Gaworkowo: Gaworkowo, Jelonki; Sołectwo Ogrodno: Ogrodno, Ogartówko, Połczyńska, Popielewice; Sołectwo Zajączkowo: Zajączkowo, Głażówka, Międzyborze, Ostrowąs, Plebanówka, Widów; Sołectwo Zajączkówko: Zajączkówko, Borucino, Rzęsna.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Redło: Redło, Strosławiec.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Łęgi: Łęgi; Sołectwo Sucha: Sucha, Borkowo; Sołectwo Szeligowo: Szeligowo, Gromnik, Zdroiska; Sołectwo Wardyń Górny: Wardyń Górny, Wardyń Dolny, Żołędno.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Gawroniec: Gawroniec, Grzybnica, Słowianki; Sołectwo Lipno: Lipno, Kłokowo; Sołectwo Nowe Resko: Nowe Resko, Stare Resko, Kapice; Sołectwo Toporzyk: Toporzyk, Dobino, Kłokówko, Nowe Borne, Nowy Toporzyk.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Brusno: Brusno, Karsin, Kocury; Sołectwo Kołacz: Kołacz, Niemierzyno, Kołaczek, Zaborze, Sękorady; Sołectwo Popielewo: Popielewo, Brzękowice, Pasieka, Zdroje, Popielewko, Popielawy.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
Gmina Połczyn-Zdrój: Sołectwo Bolkowo: Bolkowo; Sołectwo Tychówko: Tychówko; Sołectwo Łośnica: Łośnica, Łąkówko; Sołectwo Ostre Bardo: Ostre Bardo.
Pokaż więcejkandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów
kandydatliczba głosów