Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wierzchowo, Białe, Pietrzykowo, Sławęcice, Węglewo
Pokaż więcej
Wiesława Czubaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
135
(46,88%)
Adam Piotr Stoltman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
29
(10,07%)
Kazimierz Harasym
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
124
(43,06%)
Okręg 2
Grąbczyn, Grąbczyński Młyn, Drężno, Orawka, Stare Wierzchowo
Pokaż więcej
Wioleta Jolanta Grochowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
64
(33,86%)
Czesław Sakowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(7,41%)
Mariusz Piotr Borowiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
48
(25,40%)
Andrzej Papirnyk
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
63
(33,33%)
Okręg 3
Krągłe, Dąbrowa, Łozinka, Smolniki, Zielonowo, Kusowo, Myślęcin, Trzebiechowo, Kwakowo, Brzeźno, Krasnobrzeg
Pokaż więcej
Jolanta Wojtyra
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
79
(34,50%)
Małgorzata Krystyna Dzimińska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
9
(3,93%)
Danuta Skrzydlińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
22
(9,61%)
Krzysztof Andrzej Kucharski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
119
(51,97%)
Okręg 4
Spore, Dobrogoszcz, Malechowo, Nowe Gonne, Gałowo, Trzcinno
Pokaż więcej
Ryszard Władysław Goszczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
67
(23,18%)
Krzysztof Paweł Dybowski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
64
(22,15%)
Alicja Barbara Kraczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
26
(9,00%)
Zbigniew Marek Dykas
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
132
(45,67%)
Okręg 5
Dalęcino, Opoczyska, Skotniki, Dalęcinko, Dębrzyna, Brodźce, Nizinne
Pokaż więcej
Halina Kulczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
133
(47,50%)
Tadeusz Krajnik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
51
(18,21%)
Emil Rafał Mieczaj
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
96
(34,29%)
Okręg 6
Parsęcko od nr 1 do nr 113 włącznie, Parsęcko od nr 128 do nr 135 włącznie, Skalno, Tarnina
Pokaż więcej
Jerzy Sikora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
65
(27,31%)
Zenon Olechnowicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(10,08%)
Mirosław Andrzej Gręźlikowski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
149
(62,61%)
Okręg 7
Parsęcko od nr 114 do nr 127 włącznie i od nr 136 do końca, Mosina, Jadwiżyn, Dębowo, Janowo
Pokaż więcej
Jolanta Warzecha
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
72
(31,30%)
Danuta Grażyna Kęsicka-Makuś
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(17,83%)
Ewa Teresa Antoszczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
60
(26,09%)
Ewa Glajzer
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
57
(24,78%)
Okręg 8
Jelenino, Zamęcie, Sitno, Lipnica
Pokaż więcej
Daniel Andrzej Dacio
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
135
(49,63%)
Tadeusz Piotr Johaniuk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
18
(6,62%)
Agnieszka Dziubańska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
105
(38,60%)
Robert Tomasz Perlicjan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
14
(5,15%)
Okręg 9
Turowo osiedle, Spotkanie
Pokaż więcej
Kacper Noga
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
66
(35,11%)
Małgorzata Anna Ewert
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
60
(31,91%)
Stanisław Zagrodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA TUROWA”
62
(32,98%)
Okręg 10
Turowo wieś, Miękowo
Pokaż więcej
Mariusz Marek Bagiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
99
(38,37%)
Edward Mazur
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
62
(24,03%)
Halina Mozolewska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
97
(37,60%)
Okręg 11
Wilcze Laski, Dziki
Pokaż więcej
Jan Zbigniew Skałecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
76
(29,01%)
Halina Zalejasz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
110
(41,98%)
Jan Świrski
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
76
(29,01%)
Okręg 12
Żółtnica, Buczek, Gołębiewo, Sierszeniska, Wągrodno
Pokaż więcej
Dariusz Glugla
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
89
(35,18%)
Józef Mirosław Kiljanek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
19
(7,51%)
Wioleta Kokolska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
30
(11,86%)
Tadeusz Kamiński
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
115
(45,45%)
Okręg 13
Omulna, Siedlice, Drawień, Wojnowo
Pokaż więcej
Zdzisław Marian Tomaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
74
(35,24%)
Alina Paszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
60
(28,57%)
Jan Gwiazda
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
76
(36,19%)
Okręg 14
Gwda Wielka, Grochowiska, Łączka, Wielisławice
Pokaż więcej
Krystyna Klingbeil
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
137
(37,43%)
Jan Judek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
72
(19,67%)
Andrzej Usik
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
157
(42,90%)
Okręg 15
Gwda Mała, Marcelin, Godzimierz
Pokaż więcej
Tadeusz Małek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OTWARTY SAMORZĄD
51
(17,83%)
Krzysztof Marek Wawrzyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA SZCZECINEK
111
(38,81%)
Agata Kucharska
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE POWIATU SZCZECINECKIEGO
124
(43,36%)