Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Adama Mickiewicza 1 - 22, 28, 36, Aleja Jana Pawła II, Błogosławionego Wincentego Kadłubka, Boczna, Bosmańska, Browarna, Cicha, Flisaków, Forteczna, Generała Michała Sokolnickiego, Haliny Krępianki, Holownicza, Hutnicza, II Pułku Piechoty Legionów, Jana Długosza, Juliusza Słowackiego 1 - 15; 17 - 29 nieparzyste, Katedralna, Kazimierza Wielkiego, Koćmierzów, Kotwiczna, Krakowska, Kręta, Krótka, Kryształowa, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Krzyżowa, Księcia Henryka Sandomierskiego, Księdza Antoniego Rewery, Leszka Czarnego, Lwowska, Mały Rynek, Mariacka, Marynarska, Masztowa, Melchiora Bulińskiego, Miła, Mokra, Mostowa, Nadbrzeżna, Ogrodowa, Oleśnickich, Opatowska, Ostrówek, Parkowa, Partyzantów, Piaski, Piszczele, Plac Poniatowskiego, Plac Świętego Wojciecha, Podgórze, Podole, Podwale Dolne, Podwale Górne, Portowa, Porucznika Michała Brzeskiego, Powiśle, Prosta, Prymasa Mikołaja Trąby, Reformacka, Retmańska, Rokitek, Rybitwy, Rynek, Salve Regina, Sielecka, Słoneczna, Stanisława Bartolona, Stanisława Piętaka, Staromiejska, Stoczniowa, Strażacka, Szkolna, Szpitalna, Świętej Jadwigi Królowej, Tatarska, Tkacka, Torowa, Trześniowska, Wacława Brzozowskiego, Wałowa, Wielowiejska, Wybrzeże im. Marszałka Piłsudskiego, Za Bramką, Zaleśna, Zamkowa, Zarzekowice, Żaglowa, Żydowska
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
8
Andrzej Ignacy Gleń
118
(3,32%)
-
1
Sylwester Łatka
169
(4,75%)
-
2
Andrzej Juda
28
(0,79%)
-
4
Joanna Maruszak
10
(0,28%)
-
5
Anna Teresa Jankowska
15
(0,42%)
-
6
Joanna Bocheńska
35
(0,98%)
-
3
Mirosław Maj
26
(0,73%)
-
7
Edyta Anna Klimczak
1
(0,03%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIE POROZUMIENIE
-
2
Klaudia Jadwiga Gajek
40
(1,12%)
-
1
Janusz Marian Sobolewski
128
(3,60%)
-
8
Jerzy Marian Sobieraj
37
(1,04%)
-
3
Rafał Adam Niewęgłowski
2
(0,06%)
-
4
Magdalena Kołacz
10
(0,28%)
-
5
Anna Justyna Bissinger
24
(0,67%)
-
6
Łukasz Jan Łuczak
9
(0,25%)
-
7
Paula Maria Jakus
15
(0,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
4
Zdzisław Marzec
32
(0,90%)
-
7
Wilhelm Wilk
5
(0,14%)
-
1
Wiesława Sabat
129
(3,62%)
-
3
Andrzej Sylwester Wyrazik
11
(0,31%)
-
5
Mirosław Choda
20
(0,56%)
-
8
Rafał Sebastian Rykowski
10
(0,28%)
-
2
Jolanta Ewa Wancerz-Kołodziej
16
(0,45%)
-
6
Joanna Marlena Hamryszczak
6
(0,17%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BOROWSKIEGO
-
1
Piotr Aleksander Chojnacki
343
(9,64%)
-
6
Halina Barbara Kapała
20
(0,56%)
-
5
Katarzyna Barbara Kołodziej-Werfel
10
(0,28%)
-
9
Małgorzata Agnieszka Majewska
18
(0,51%)
-
4
Leszek Grzegorz Marzec
40
(1,12%)
-
2
Anna Maria Ziółek
35
(0,98%)
-
3
Wiesław Pytelewicz
65
(1,83%)
-
8
Anna Maria Jaworska
32
(0,90%)
-
7
Sebastian Szymon Łukaszek
41
(1,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRONKOWSKIEGO
-
1
Barbara Chara
79
(2,22%)
-
3
Sławomir Sylwester Gągorowski
51
(1,43%)
-
7
Edyta Maria Sierżęga
51
(1,43%)
-
5
Tomasz Marek Malinowski
88
(2,47%)
-
4
Andrzej Juliusz Lewicki
40
(1,12%)
-
6
Agnieszka Ewa Sojda
38
(1,07%)
-
9
Adam Stanisław Węgrzynowski
43
(1,21%)
-
2
Beata Barbara Guz
35
(0,98%)
-
8
Leszek Marek Tarnawski
59
(1,66%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS SANDOMIERZA
-
3
Andrzej Ulok
28
(0,79%)
-
8
Maria Czerepak
13
(0,37%)
-
5
Paweł Krzysztof Zięba
7
(0,20%)
-
1
Maciej Kuśmierz
88
(2,47%)
-
2
Anna Beata Kwiatkowska
10
(0,28%)
-
4
Jolanta Ewa Marzec
12
(0,34%)
-
7
Jerzy Zygmunt Orłowski
18
(0,51%)
-
6
Natalia Anna Sieradzka
14
(0,39%)
-
9
Marek Chruściel
139
(3,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Marcin Świerkula
189
(5,31%)
-
4
Tomasz Piotr Biernicki
37
(1,04%)
-
3
Beata Stanisława Ewiak
52
(1,46%)
-
5
Wiesława Teresa Marcinkiewicz
43
(1,21%)
-
7
Grażyna Barbara Ułaszyn-Palkowska
44
(1,24%)
-
6
Wojciech Stanisław Majsak
43
(1,21%)
-
8
Danuta Katarzyna Zych
76
(2,14%)
-
1
Andrzej Marek Lebida
185
(5,20%)
-
9
Zuzanna Wychowańska
75
(2,11%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA SANDOMIERZA 2018
-
2
Andrzej Kalczewski
62
(1,74%)
-
1
Andrzej Aleksander Bolewski
319
(8,96%)
-
3
Maria Małgorzata Dull
35
(0,98%)
-
4
Witold Henryk Jurkowlaniec
11
(0,31%)
-
5
Tamara Iwona Semczuk
22
(0,62%)
-
6
Anna Maria Baran
14
(0,39%)
-
7
Joanna Helena Szymańska
13
(0,37%)
-
8
Michał Drobiazg
26
(0,73%)
Okręg 2
Adama Mickiewicza 54 - do końca, Armii Krajowej, Dionizego Czachowskiego, Generała Żółkiewskiego-Lina, Igancego Maciejowskiego, Juliusza Słowackiego 16 - 32 parzyste; 31 - do końca, nieparzyste, Leona Cieśli, Michała Kubeszewskiego, Polna, Polskiej Organizacji Wojskowej, Porucznika Tadeusza Króla, Romana Koseły, Zielna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
1
Marcin Stanisław Marzec
224
(6,63%)
-
3
Roland Paweł Parole
55
(1,63%)
-
2
Renata Katarzyna Kraska
57
(1,69%)
-
5
Monika Dominik
31
(0,92%)
-
4
Tomasz Maciej Styczeń
47
(1,39%)
-
6
Katarzyna Bublik-Osmala
18
(0,53%)
-
7
Monika Ewa Poniewierska
6
(0,18%)
-
8
Janusz Marek Czajka
47
(1,39%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIE POROZUMIENIE
-
1
Janusz Poński
169
(5,00%)
-
4
Waldemar Białousz
110
(3,25%)
-
8
Andrzej Anwajler
126
(3,73%)
-
2
Agnieszka Dusza
25
(0,74%)
-
6
Adam Wacław Czerwiec
41
(1,21%)
-
3
Marzena Agata Martyńska
56
(1,66%)
-
7
Monika Barbara Sowińska
11
(0,33%)
-
5
Justyna Piórkowska
31
(0,92%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
1
Andrzej Czesław Majewski
85
(2,51%)
-
3
Włodzimierz Władysław Olczyk
36
(1,06%)
-
2
Michał Maciej Guzin
71
(2,10%)
-
8
Piotr Majewski
55
(1,63%)
-
4
Anna Zofia Gromada
33
(0,98%)
-
7
Agnieszka Elwira Dziewulska
40
(1,18%)
-
5
Agnieszka Barbara Miler
8
(0,24%)
-
6
Małgorzata Zębala
8
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BOROWSKIEGO
-
2
Jerzy Jan Chara
59
(1,75%)
-
5
Krystyna Lewtak
38
(1,12%)
-
1
Ewa Zofia Gracz
86
(2,54%)
-
4
Andrzej Janusz Guzin
36
(1,06%)
-
3
Mateusz Piotr Wieczorek
51
(1,51%)
-
6
Barbara Daniela Lipiec
29
(0,86%)
-
8
Ewa Anna Miękina
17
(0,50%)
-
7
Zofia Barbara Siemieniuch
31
(0,92%)
-
9
Michał Maciej Borowiec
48
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRONKOWSKIEGO
-
7
Sylwia Jolanta Pietruchowska
8
(0,24%)
-
8
Renata Zarzycka
33
(0,98%)
-
5
Jacek Jakub Krupa
32
(0,95%)
-
6
Tomasz Eugeniusz Marzec
52
(1,54%)
-
9
Anna Maria Zybała
60
(1,77%)
-
1
Agata Katarzyna Augustyńska
57
(1,69%)
-
2
Stanisław Boduła
42
(1,24%)
-
3
Artur Grzegorz Brzozowski
31
(0,92%)
-
4
Grzegorz Andrzej Grabowski
8
(0,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS SANDOMIERZA
-
2
Joanna Małgorzata Kotarska
16
(0,47%)
-
5
Czesław Kazimierz Osowski
31
(0,92%)
-
4
Elżbieta Urszula Kaczor
7
(0,21%)
-
6
Mirosław Ogorzałek
32
(0,95%)
-
7
Ryszarda Alicja Paralusz-Krzesimowska
7
(0,21%)
-
3
Jarosław Winkler
24
(0,71%)
-
8
Piotr Paruch
31
(0,92%)
-
1
Marcin Łukasz Marzec
76
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Ewa Małgorzata Siatrak
49
(1,45%)
-
3
Marta Bogusława Justyńska-Bownik
34
(1,01%)
-
2
Mariusz Bernard Prezgot
88
(2,60%)
-
1
Agnieszka Maria Frańczak-Szczepanek
311
(9,20%)
-
4
Wiesław Chamera
55
(1,63%)
-
6
Tomasz Paweł Zieliński
53
(1,57%)
-
8
Krzysztof Zbigniew Głąb
35
(1,04%)
-
9
Paweł Jan Guz
54
(1,60%)
-
5
Jolanta Zofia Szymańska
40
(1,18%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA SANDOMIERZA 2018
-
2
Grzegorz Marcin Grębowiec
88
(2,60%)
-
1
Jacek Stefan Dybus
90
(2,66%)
-
3
Marceli Antoni Czerwiński
39
(1,15%)
-
4
Mieczysław Edward Dygas
72
(2,13%)
-
6
Zofia Kucharczak
2
(0,06%)
-
7
Andrzej Krzesimowski
15
(0,44%)
-
5
Maria Barbara Zamojska
20
(0,59%)
-
8
Edyta Izabela Kucharczak
4
(0,12%)
Okręg 3
11 Listopada, 15 - go Sierpnia, Adama Asnyka, Adama Bienia, Adama Mickiewicza 23 - 27; 29 - 35, 37 - 53, Akacjowa, Aleksandra Fredry, Aleksandra Patkowskiego, Aleksego Tkacza, Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Andrzeja Struga, Apolinarego Knothe, Batalionów Chłopskich, Błonie, Bolesława Leśmiana, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Cegielniana, Chwałecka, Cypriana Kamila Norwida, Czereśniowa, Długa, Dobra, Dr. Aleksandra Dobkiewicza, Dr. Feliksa Milberta, Dr. Zygmunta Schinzla, Działkowców, Elizy Orzeszkowej, Energetyczna, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Generała Ludwika Czyżewskiego, Głęboka, Gołębicka, Górna, Grodzisko, Harcerska, Henryka Sienkiewicza, Jabłoniowa, Jana Kochanowskiego, Jana Pawła Mazurkiewicza, Jaśminowa, Klonowa, Krucza, Krukowska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kwiatowa, Leona Frankowskiego, Leopolda Staffa, Lipowa, Lubelska, Łąkowa, Łukawska, Marii Skłodowskiej-Curie, Mikołaja Reja, Miodowa, Młyńska, Mokoszyńska, Morelowa, Mściowska, Nowa, Obrońców Westerplatte, Ogrodnicza, Orzechowa, Ożarowska, Pallotyńska, Panoramiczna, Podmiejska, Pogodna, Przedmieście Zawichojskie, Przemysłowa, Przytulna, Puławiaków, Rolnicza, Różana, Sadownicza, Spokojna, Stanisława Młodożeńca, Stara Prochownia, Stefana Okrzei, Stefana Żeromskiego, Sucha, Sucharzowska, Szczęśliwa, Świerkowa, Tadeusza Kościuszki, Topolowa, Tulipanowa, Wacława Jakubowskiego, Warzywna, Wąska, Wiejska, Wierzbowa, Wincentego Burka, Wiosenna, Wiśniowa, Witolda Gombrowicza, Władysława Reymonta, Wojska Polskiego, Zacisze, Zamiejska, Zawichojska, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYJAZNY SAMORZĄD
-
1
Jerzy Zbigniew Żyła
297
(8,94%)
-
2
Rafał Piotr Wnuk
89
(2,68%)
-
3
Cezary Norbert Gradziński
44
(1,32%)
-
6
Anna Maria Rucińska
42
(1,26%)
-
7
Iwona Anna Borowska-Ura
5
(0,15%)
-
4
Agnieszka Katarzyna Kukiełka-Bocheńska
42
(1,26%)
-
5
Paweł Szewczyk
32
(0,96%)
-
8
Mariola Stępień
121
(3,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SANDOMIERSKIE POROZUMIENIE
-
8
Jerzy Zawadzki
37
(1,11%)
-
6
Wojciech Adam Piórkowski
14
(0,42%)
-
3
Katarzyna Ewa Cichocka
30
(0,90%)
-
1
Wojciech Janusz Czerwiec
177
(5,33%)
-
2
Tadeusz Zygmunt Frańczak-Prochowski
57
(1,72%)
-
4
Marzena Alicja Kaczor
29
(0,87%)
-
7
Agnieszka Małgorzata Dulińska
5
(0,15%)
-
5
Aleksandra Genowefa Stola
31
(0,93%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
7
Tomasz Paweł Szwagierczak
6
(0,18%)
-
4
Adam Orłowski
20
(0,60%)
-
5
Barbara Irena Bielecka
22
(0,66%)
-
1
Ryszard Lewandowski
108
(3,25%)
-
3
Anna Elżbieta Brzozowska
27
(0,81%)
-
2
Lucjan Jerzy Jakus
22
(0,66%)
-
6
Dorota Zofia Długosz
21
(0,63%)
-
8
Paweł Adam Rosowicz
4
(0,12%)
-
9
Nataliya Woźniak
5
(0,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JERZEGO BOROWSKIEGO
-
4
Anna Małgorzata Godowska
41
(1,23%)
-
1
Marcin Andrzej Kapka
99
(2,98%)
-
3
Kamil Szybiak
30
(0,90%)
-
6
Iwona Elżbieta Skubida
9
(0,27%)
-
2
Agata Ewa Iwanicka-Szewczyk
7
(0,21%)
-
5
Tadeusz Marian Tęgiewicz
7
(0,21%)
-
8
Piotr Marek Stola
12
(0,36%)
-
7
Zofia Ziejewska
5
(0,15%)
-
9
Jerzy Borowski
94
(2,83%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARKA BRONKOWSKIEGO
-
5
Paulina Anna Majewska
18
(0,54%)
-
7
Józef Stefan Rękas
11
(0,33%)
-
1
Kazimiera Bednarska
87
(2,62%)
-
3
Aneta Bogusława Dobroch
77
(2,32%)
-
2
Kamil Chara
16
(0,48%)
-
6
Krzysztof Stanisław Piwowarski
4
(0,12%)
-
9
Michał Artur Sus
18
(0,54%)
-
8
Barbara Sikora
49
(1,48%)
-
4
Jolanta Maria Forc
32
(0,96%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GŁOS SANDOMIERZA
-
1
Zbigniew Rusak
111
(3,34%)
-
8
Anna Stefania Magryn
12
(0,36%)
-
7
Krzysztof Chorab
35
(1,05%)
-
4
Anna Izabela Borkowska
20
(0,60%)
-
3
Sławomir Stanisław Górski
31
(0,93%)
-
2
Helena Podulka-Wierzbińska
40
(1,20%)
-
5
Mariusz Tomasz Marzec
33
(0,99%)
-
6
Alicja Natalia Sobieraj
4
(0,12%)
-
9
Robert Kurosz
126
(3,79%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Krzysztof Zdzisław Szatan
357
(10,75%)
-
4
Urszula Maria Bąk
70
(2,11%)
-
2
Maciej Jerzy Stępień
87
(2,62%)
-
3
Marek Strugała
113
(3,40%)
-
5
Marek Jerzy Biesiada
28
(0,84%)
-
6
Anna Sońta
39
(1,17%)
-
7
Grażyna Regina Podczasi
10
(0,30%)
-
8
Elżbieta Zofia Flejszar
22
(0,66%)
-
9
Tomasz Jan Frańczak
76
(2,29%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA DLA SANDOMIERZA 2018
-
4
Elżbieta Mazur
12
(0,36%)
-
2
Agnieszka Irena Chmiel
40
(1,20%)
-
1
Władysław Teter
71
(2,14%)
-
6
Tadeusz Kęsicki
1
(0,03%)
-
5
Tomasz Wnuk
51
(1,54%)
-
3
Piotr Kozakiewicz
24
(0,72%)
-
7
Małgorzata Zofia Gregorowicz
5
(0,15%)