Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwa: Chełchy, Krokocie, Płociczno
Pokaż więcej
Bogdan Jurczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
120
(46,88%)
Zbigniew Marian Czaban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
27
(10,55%)
Kazimierz Iwaszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
93
(36,33%)
Wacława Glapiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
16
(6,25%)
Okręg 2
Sołectwa: Lega, Przykopka, Sędki
Pokaż więcej
Andrzej Jan Piela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
72
(32,58%)
Henryk Podolewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
27
(12,22%)
Jolanta Więcko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
14
(6,33%)
Andrzej Kisiel
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
103
(46,61%)
Barbara Henryka Polkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
5
(2,26%)
Okręg 3
Sołectwa: Buczki, Mrozy, Sordachy, Regielnica
Pokaż więcej
Tadeusz Fatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
207
(61,24%)
Ewa Dorota Lewicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
41
(12,13%)
Wiesław Mojsiuszko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
41
(12,13%)
Grażyna Chrapowicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
49
(14,50%)
Okręg 4
Sołectwa: Giże, Kałęczyny, Regiel.
Pokaż więcej
Ryszard Wołyniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
121
(58,45%)
Łukasz Dardziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
25
(12,08%)
Joanna Agnieszka Truszkowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
61
(29,47%)
Okręg 5
Sołectwo: Nowa Wieś Ełcka, ulice: Bolesława Prusa, Cmentarna, Ełcka, Kościuszki, Lipowa, Marsz. Józefa Piłsudskiego, Nadrzeczna, Polna, Wilcza, Gen. Sikorskiego, miejscowość: Lipinka, Sikory Ostrokolskie.
Pokaż więcej
Mirosław Radywoniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
171
(69,51%)
Andrzej Zalewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
21
(8,54%)
Tadeusz Łojewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
35
(14,23%)
Patryk Choma
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
10
(4,07%)
Ireneusz Nerkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
9
(3,66%)
Okręg 6
Sołectwo: Nowa Wieś Ełcka, ulice: Jana Pawła II, Kajki, Kardynała Wyszyńskiego, Kolonia Górna, Ks. J. Twardowskiego, Małeckich, Nowowiejska, Sportowa, Św. Dominika Savio, Wierzbowa
Pokaż więcej
Beata Lisowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
137
(50,18%)
Krystyna Milewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
20
(7,33%)
Teresa Jankowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
14
(5,13%)
Magdalena Bielska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
18
(6,59%)
Piotr Jaroszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
84
(30,77%)
Okręg 7
Sołectwa: Bajtkowo, Białojany, Bobry, Borki, Ciernie, Mostołty, Nowa Wieś Ełcka-Szosa Bajtkowska, Rymki, Suczki, Śniepie, Karbowskie
Pokaż więcej
Aneta Supińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
97
(23,66%)
Aneta Barbara Łosiewicz-Pogorzelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
33
(8,05%)
Andrzej Sulima
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
186
(45,37%)
Ryszard Kułak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
81
(19,76%)
Paweł Grala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
13
(3,17%)
Okręg 8
Sołectwa: Barany, Chruściele, Ełk Osada, Maleczewo, Mącze, Mąki, Rostki Bajtkowskie, Szarejki, Szarek.
Pokaż więcej
Karol Buraczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
197
(44,67%)
Aleksander Paszkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
108
(24,49%)
Wojciech Stankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
52
(11,79%)
Rafał Pachucki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
84
(19,05%)
Okręg 9
Sołectwa: Bartosze, Pistki, Rękusy, Ruska Wieś, Talusy
Pokaż więcej
Kazimierz Stefan Bratek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
198
(70,97%)
Elżbieta Gontowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
32
(11,47%)
Mariola Ladzińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
40
(14,34%)
Mariusz Miłosek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
9
(3,23%)
Okręg 10
Sołectwa: Guzki, Lepaki, Mołdzie, Rożyńsk
Pokaż więcej
Dariusz Kordyś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
153
(68,00%)
Maria Pieczyńska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
28
(12,44%)
Karol Pieczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
10
(4,44%)
Janusz Polkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
14
(6,22%)
Kamila Ebenhardt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
20
(8,89%)
Okręg 11
Sołectwa: Bienie, Chrzanowo, Małkinie, Woszczele
Pokaż więcej
Mirosław Świderski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
103
(37,05%)
Bożena Kulik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
17
(6,12%)
Tomasz Choruży
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
24
(8,63%)
Piotr Tomasz Słomkowski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
119
(42,81%)
Anna Wysoczarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
15
(5,40%)
Okręg 12
Sołectwa: Siedliska
Pokaż więcej
Mirosław Stanisław Maciorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
71
(27,95%)
Teresa Mierzwińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
26
(10,24%)
Jan Szabroński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
103
(40,55%)
Anna Ewa Labudda
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
40
(15,75%)
Jarosław Rafało
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
14
(5,51%)
Okręg 13
Sołectwa: Konieczki, Miluki, Oracze
Pokaż więcej
Bogusław Jan Sadowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
146
(65,47%)
Edmund Nowacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
22
(9,87%)
Tomasz Kuszyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA MICHAŁOWSKIEGO
55
(24,66%)
Okręg 14
Sołectwo: Straduny
Pokaż więcej
Robert Baltrusza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
67
(18,46%)
Stefan Zaskórski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
20
(5,51%)
Elżbieta Truszkowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
122
(33,61%)
Irena Mathias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
37
(10,19%)
Małgorzata Hańczyc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
117
(32,23%)
Okręg 15
Sołectwa: Chojniak, Janisze, Malinówka, Piaski, Przytuły, Sajzy
Pokaż więcej
Jan Wielgat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA OSEWSKIEGO
163
(71,49%)
Jan Nowak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ,,ANTONI POLKOWSKI"
15
(6,58%)
Janina Grabowik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA SIDOROWICZ
13
(5,70%)
Lilla Harasim
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KRZYSZTOFA ŁAPIŃSKIEGO
37
(16,23%)