Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
gmina Ropczyce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Dorota Agata Strzyż
209
(1,85%)
-
5
Edmund Stanisław Janowski
46
(0,41%)
-
3
Jan Kukla
36
(0,32%)
-
4
Marta Gancarz
118
(1,04%)
-
2
Lucyna Barbara Litwicka - Chmura
290
(2,57%)
-
7
Grzegorz Stanisław Szymaszek
38
(0,34%)
-
8
Michał Wojciech Staroń
85
(0,75%)
-
6
Grzegorz Łukasz Kukla
45
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
-
5
Kazimierz Kubik
71
(0,63%)
-
8
Michał Kamil Marciniec
63
(0,56%)
-
1
Agnieszka Marciniec
269
(2,38%)
-
2
Anna Strzępek
33
(0,29%)
-
4
Ernest Jan Radoń
144
(1,27%)
-
3
Barbara Załocha
32
(0,28%)
-
9
Włodzimierz Józef Niedziela
41
(0,36%)
-
6
Kazimierz Jan Niedźwiedź
167
(1,48%)
-
7
Lidia Ochab
41
(0,36%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
-
1
Wiesław Andrzej Rygiel
1 130
(10,00%)
-
2
Józef Drozd
780
(6,91%)
-
6
Anna Jolanta Bielatowicz
323
(2,86%)
-
3
Wioletta Barbara Czemarnik
472
(4,18%)
-
4
Stanisław Strzałka
445
(3,94%)
-
5
Robert Andrzej Kuraszkiewicz
311
(2,75%)
-
8
Magdalena Zuzanna Żyłka
83
(0,73%)
-
9
Piotr Bochenek
269
(2,38%)
-
7
Zofia Teresa Mudryk
250
(2,21%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Witold Darłak
1 983
(17,55%)
-
2
Józef Rojek
753
(6,67%)
-
4
Anna Wenc
448
(3,97%)
-
3
Anna Sroka
533
(4,72%)
-
5
Stanisław Jacek Golonka
444
(3,93%)
-
7
Halina Ewa Krysa
136
(1,20%)
-
8
Anna Eliza Wyżkiewicz
132
(1,17%)
-
6
Tomasz Pociask
361
(3,20%)
-
9
Stanisław Andrzej Wrona
715
(6,33%)
Okręg 2
gmina Sędziszów Małopolski
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
1
Jerzy Wojciech Kiebała
457
(4,77%)
-
5
Monika Mazur
269
(2,81%)
-
8
Stanisław Adam Pałkoń
102
(1,07%)
-
7
Joanna Monika Jakubek
53
(0,55%)
-
3
Piotr Adam Bała
417
(4,35%)
-
2
Stanisław Kazimierz Ziemiński
408
(4,26%)
-
4
Lucyna Doroba
369
(3,85%)
-
6
Zbigniew Pałkoń
98
(1,02%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
-
5
Elżbieta Eugenia Gwizdak
26
(0,27%)
-
1
Andrzej Ryszard Świerad
327
(3,41%)
-
2
Maria Danuta Ochał
89
(0,93%)
-
4
Janusz Jakubek
42
(0,44%)
-
6
Natalia Jadwiga Kozek
44
(0,46%)
-
3
Dominik Lorenc
129
(1,35%)
-
8
Mateusz Pałka
193
(2,02%)
-
7
Andrzej Stanisław Kukla
52
(0,54%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
-
2
Kazimierz Marcin Stelmach
171
(1,79%)
-
5
Anna Świerad
43
(0,45%)
-
1
Barbara Traciak
434
(4,53%)
-
4
Teodozja Król
191
(1,99%)
-
3
Kazimierz Charchut
101
(1,05%)
-
6
Andrzej Józef Maziarz
54
(0,56%)
-
7
Robert Gąsior
75
(0,78%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Bernadeta Dorota Frysztak
2 101
(21,94%)
-
2
Piotr Andrzej Kapusta
761
(7,95%)
-
5
Maria Alicja Grodecka
249
(2,60%)
-
4
Marek Flis
379
(3,96%)
-
3
Krzysztof Dziuba
389
(4,06%)
-
6
Andrzej Bączkowski
802
(8,37%)
-
7
Beata Teofila Stachnik
174
(1,82%)
-
8
Wiesław Bogusław Wojdon
461
(4,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE INICJATYW PATRIOTYCZNYCH
-
1
Aleksander Marek Łobaza
51
(0,53%)
-
2
Grzegorz Zygmunt Drozd
50
(0,52%)
-
3
Aleksandra Wróblewska
16
(0,17%)
Okręg 3
gmina Iwierzyce, gmina Ostrów, gmina Wielopole Skrzyńskie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE
-
5
Czesław Leja
451
(4,30%)
-
3
Stanisław Paryś
327
(3,12%)
-
2
Tadeusz Sowa
453
(4,32%)
-
1
Jerzy Cezary Niedzielski
583
(5,56%)
-
4
Anna Maria Draus
151
(1,44%)
-
7
Natalia Justyna Kosińska - Lis
97
(0,92%)
-
8
Sławomir Krawczyk
120
(1,14%)
-
6
Elżbieta Zofia Serafin - Marszałek
86
(0,82%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE LOKALNYCH INICJATYW SAMORZĄDOWYCH
-
6
Maciej Stanisław Łomnicki
26
(0,25%)
-
1
Małgorzata Halina Pieprzak
86
(0,82%)
-
3
Anna Antonina Szopińska
156
(1,49%)
-
2
Arkadiusz Jacek Kotowski
153
(1,46%)
-
4
Zbigniew Tabasz
73
(0,70%)
-
5
Ewa Barbara Przybyła
82
(0,78%)
-
7
Adam Darłak
44
(0,42%)
KOMITET WYBORCZY SAMORZĄD I GOSPODARKA
-
6
Jakub Konrad Jakubiec
228
(2,17%)
-
8
Wiesław Jan Lech
200
(1,91%)
-
2
Maria Joanna Świniuch
335
(3,19%)
-
1
Marcin Świerad
1 004
(9,57%)
-
5
Halina Janina Piecuch
282
(2,69%)
-
3
Marzena Alina Cielec
350
(3,34%)
-
4
Stanisław Ignacy Wojnarowski
227
(2,16%)
-
7
Sławomira Marciniec
119
(1,13%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Sławomir Bezara
1 025
(9,77%)
-
2
Marian Dwojak
523
(4,99%)
-
3
Marzena Jolanta Sokołowska - Andreasik
267
(2,55%)
-
4
Zofia Ochab
401
(3,82%)
-
5
Rafał Bokota
780
(7,44%)
-
6
Jarosław Broda
1 196
(11,40%)
-
8
Łukasz Paweł Tobiasz
217
(2,07%)
-
7
Agnieszka Rachwalska
446
(4,25%)