Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Buk

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    miasto Buk ulice: Browarna, Garncarska, Kazimierza Zenktelera, Pl. Przemysława, Pl. Stanisława Reszki, Poprzeczna, Poznańska, Ratuszowa, Rzeźnicka, Słoneczna, Smugi, Tylna, Wąska, Wielkowiejska, Zdrojowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Elżbieta Batura
      213 (50,71%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Łukasz Latowski
      78 (18,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Elżbieta Bogusława Tonder
      129 (30,71%)

    Okręg 2

    miasto Buk ulice: Akacjowa, Bukowa, Grodziska, Kosynierów Bukowskich, Lipowa, Łąkowa, Niepodległości, Ojca Rafała Chylińskiego, Strumykowa, Strzelecka, Topolowa, Zakładowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jarosław Sznycer
      203 (41,09%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Latowska
      21 (4,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dariusz Pańczak
      270 (54,66%)

    Okręg 3

    miasto Buk ulice: Bohaterów Bukowskich, Kościelna, kpt. Witolda Wegnera, Mury, Andrzeja i Władysława Niegolewskich, Przykop, Szewska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wojciech Karol Drozd
      111 (32,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Alina Juroszek
      30 (8,85%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Jankowski
      198 (58,41%)

    Okręg 4

    miasto Buk ulice: Adama Mickiewicza, Azaliowa, Basztowa, Dobieżyńska, Otuska, Przemysłowa, Rzemieślnicza, Sportowa, Szarych Szeregów, Szkolna, Św. Rocha

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Stanisław Plewa
      231 (52,74%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Michał Waldemar Misiorny
      33 (7,53%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Jolanta Joanna Wojcińska
      67 (15,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDKIEWICZ WOJCIECH

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Stanisław Królikowski
      107 (24,43%)

    Okręg 5

    miasto Buk ulice: Brzozowa, Dr. Kazimierza Wróblewskiego, Dworcowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Klonowa, Orzechowa, Powstańców Wielkopolskich, Stefana Czarnieckiego, Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marzenna Maria Stefańska
      173 (32,58%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jarosław Paweł Kuźlak
      29 (5,46%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Marek Tadeusz Dakowski
      126 (23,73%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDKIEWICZ WOJCIECH

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Wojciech Dudkiewicz
      203 (38,23%)

    Okręg 6

    miasto Buk ulice: Osiedle Przyjaźni, Sokoła, Tadeusza Wojtczaka

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Jarosław Fengler
      89 (24,93%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZ GIEŁDA

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Tomasz Giełda
      268 (75,07%)

    Okręg 7

    miasto Buk ulice: Franciszka Górczaka, Józefa Grobelnego, Kolejowa, Osiedle 700 - lecia Miasta

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Urszula Racka-Kusik
      126 (34,52%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Arkadiusz Bartkowiak
      76 (20,82%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Anna Jadwiga Kowalska
      163 (44,66%)

    Okręg 8

    sołectwa:-Dakowy Suche-Dobra-Sznyfin, w tym wsie:-Dobra,-Sznyfin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grzegorz Janiszewski
      89 (32,48%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Marian Kocik
      63 (22,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Michał Krzysztof Korbas
      122 (44,53%)

    Okręg 9

    sołectwo Szewce: w tym wsie:-Szewce-Szewce-Zgoda

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Cieślak
      171 (48,44%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Przywecka
      31 (8,78%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Maria Jolanta Mądroszyk
      151 (42,78%)

    Okręg 10

    sołectwo Dobieżyn ulice: Bukowska, Cicha, Malinowa, Michalin, Otuska, Pogodna, Podgórna, Spokojna, Stęszewska, Truskawkowa, Wichrowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Robert Rutkowski
      228 (71,92%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Dorota Dudzik
      89 (28,08%)

    Okręg 11

    sołectwo Dobieżyn ulice: Jarzębinowa, Nowa, Ogrodowa, Powstańców Wielkopolskich, Szkolna, Topolowa, Wodna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mirosław Witold Adamczak
      198 (68,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Andrzej Widlarz
      89 (31,01%)

    Okręg 12

    sołectwa:-Kalwy,-Niepruszewo ulice: Akacjowa, Bukowa, Dębowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Klonowa, Leśna, Lipowa, Malinowa, Morelowa, Polna, Poziomkowa, Poznańska, Strumykowa, Wiśniowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Leszek Mensfeld
      222 (53,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Agnieszka Bednarek
      194 (46,63%)

    Okręg 13

    sołectwa:-Cieśle,-Niepruszewo ulice: Błękitna, Brzozowa, Cisowa, Grabowa, Jęczmienna, Jodłowa, Kasztanowa, Krótka, Kwiatowa, Modrzewiowa, Ogrodowa, Pogodna, Pszeniczna, Słoneczna, Starowiejska, Szkolna, Świerkowa, Tęczowa, Żytnia

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tadeusz Raburski
      119 (34,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Daniela Kalemba
      164 (47,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Roksana Sara Szymańska
      64 (18,44%)

    Okręg 14

    sołectwa:-Otusz,-Pawłówko-Wiktorowo,-w tym wsie:-Pawłówko-Wiktorowo,-Wysoczka-Żegowo-w tym wsie:-Wysoczka-Wygoda,-Żegowo

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marcelina Maria Drzymała
      167 (47,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Adam Kocik
      111 (31,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Mariusz Andrzej Kańduła
      77 (21,69%)

    Okręg 15

    sołectwo Wielka Wieś

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA ADAMA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Piotr Goroński
      251 (45,39%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WYSTARCZY CHCIEĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Robert Stanisław Lulkiewicz
      125 (22,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRY BUK

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Krzysztof Kurek
      177 (32,01%)