Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Rymanów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    RYMANÓW: Bohaterów II Wojny Światowej, Doktora Bieleckiego, Kalwaria, Roweckiego, Rynek, Sikorskiego, Słowackiego, Szkolna, Wola, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ RYMANÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Jan Paweł Łabuda
      334 (70,46%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Andrzej Roman Biel
      140 (29,54%)

    Okręg 2

    RYMANÓW: Bartoszów, Boczna, Dworska, Garbarska Gospodarska, Grunwaldzka, Jasna, Kilińskiego, Konopnickiej, Krzywa, Mała, Mitkowskiego 1 - 11a, Ogrodowa, Osiedle, Paderewskiego, Parkowa, Piekarska, Piękna, Piłsudskiego, Podgórze, Polna, Sanocka, Sienkiewicza, Swobody, Wesoła

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ RYMANÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Czesław Szajna
      192 (38,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Marek Wołczański
      310 (61,75%)

    Okręg 3

    RYMANÓW: Jesionowa, Kolejowa, Mickiewicza, Mitkowskiego od 15, Nadbrzeżna, Nowa Wieś

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Grażyna Kazimiera Skolarczyk
      268 (61,33%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Janusz Wojciech Dworzański
      169 (38,67%)

    Okręg 4

    KLIMKÓWKA: Księdza Kazimierza Waisa, Kwiatowa, Leśna, Ogrodowa, Osiedlowa, Pustki, Rzeczna, Zdrojowa-numery nieparzyste

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Kazimierz Szczepan Kielar
      293 (67,05%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE DLA POWIATU KROŚNIEŃSKIEGO

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Ewa Barbara Grysztar
      144 (32,95%)

    Okręg 5

    KLIMKÓWKA: Kasztanowa, Słoneczna, Zdrojowa-numery parzyste

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE „NASZ RYMANÓW”

    kandydatliczba głosów

    1. 14 Krzysztof Stanisław Buczek
      328 (81,59%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Janusz Michał Uliasz
      74 (18,41%)

    Okręg 6

    POSADA GÓRNA: 3 Maja

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Jan Rajnik
      0 (0,00%)

    Okręg 7

    POSADA GÓRNA: Nadbrzeżna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Jan Franciszek Tomkiewicz
      264 (85,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WRÓBLIK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Sabina Wiktoria Tworek
      46 (14,84%)

    Okręg 8

    RYMANÓW-ZDRÓJ: Dębowa, Kasztanowa, Krzemienna, Nad Wodospadem, Ogrodowa, PCK, Słoneczny Stok, Sosnowa, Spacerowa, Szkolna, Węgierska, Widokowa, Wierzbowa, Wyspiańskiego, Zdrojowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Ignacy Józef Śliwka
      0 (0,00%)

    Okręg 9

    BAŁUCIANKA, KRÓLIK POLSKI: Bieszczadzka, Dąbrówka, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Andrzej Tadeusz Pitrus
      0 (0,00%)

    Okręg 10

    GŁĘBOKIE, PUŁAWY, RUDAWKA RYMANOWSKA, WISŁOCZEK

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Maciej Wiesław Urbanik
      166 (49,11%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Bronisław Bruk
      172 (50,89%)

    Okręg 11

    SIENIAWA: Długa, Dworska, Gospodarska, Kwiatowa, Nad Zalewem, Rymanowska, Słoneczna, Wiśniowa, Zielona

    Pokaż więcej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Anna Maria Bolanowska
      148 (37,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Dariusz Andrzej Bek
      247 (62,53%)

    Okręg 12

    ŁAZY, MILCZA: Kolejowa, Leśna, Ogrodowa, Sadowa, Słoneczna, Szkolna ZMYSŁÓWKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Józef Kijowski
      320 (65,04%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Stapiński
      172 (34,96%)

    Okręg 13

    BZIANKA

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Mateusz Polański
      0 (0,00%)

    Okręg 14

    WRÓBLIK SZLACHECKI: Długa, Kolejowa, Krótka, Kwiatowa, Rymanowska, Sadowa, Sicińska, Słoneczna, Szkolna, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Jan Guzylak
      0 (0,00%)

    Okręg 15

    LADZIN: Nad Taborem, Rzeszowska, Zadwór WRÓBLIK KRÓLEWSKI: Jana Pawła II, Krośnieńska, Krótka, Księdza Jakubińskiego, Majowa, Świerkowa, Źródlana

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWCY RAZEM - RYMANÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 13 Adam Stanisław Szybka
      203 (43,47%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Janusz Delimat
      78 (16,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WRÓBLICZANIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Krzysztof Fal
      26 (5,57%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZ WRÓBLIK

    kandydatliczba głosów

    1. 15 Grażyna Maria Wójcik-Przybylska
      55 (11,78%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Wiesława Maria Penar
      105 (22,48%)