Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Bobrowniki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bobrowniki ul.: Basztowa, Grunwaldzka, Książąt Mazowieckich, Nieszawska od posesji Nr 23 do posesji Nr 65, Rycerska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Andrzej Gołębiewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Bobrowniki ul.: Nieszawska od posesji Nr 1 do posesji Nr 20, Podgórna, Wyzwolenia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Barbara Ciesielska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (43,51%)

    Marcin Rafał Kaźmirski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    74 (56,49%)

    Okręg 3

    Bobrowniki ul.: Kościelna, Plac Wolności, Senatorska, Włocławska od posesji Nr 1 do posesji Nr 13

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Jerzy Sztuka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    88 (65,67%)

    Andrzej Paweł Kopczyński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    46 (34,33%)

    Okręg 4

    Bobrowniki ul.: Chabrowa, Lipnowska, Lipowa, Różana

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Kostrzewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (49,15%)

    Daniela Barbara Kopczyńska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    60 (50,85%)

    Okręg 5

    Bobrowniki ul.: Broniewskiego, Dobrzyńska, Kujawska, Włocławska od posesji Nr 14 do posesji Nr 55, Wojska Polskiego; Bógpomóż Nowy, Nowy Bógpomóż

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Szymański

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    111 (67,68%)

    Grzegorz Charzewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    53 (32,32%)

    Okręg 6

    Sołectwo Białe Błota (Białe Błota, Białe Błota-Dębówiec, Dębowiec) i część Sołectwa Bobrownickie Pole (od posesji Nr 32 do posesji Nr 58 i od posesji nr 83 do posesji Nr 92)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kamila Ewelina Sztuczka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    73 (59,84%)

    Roman Parzniewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    49 (40,16%)

    Okręg 7

    Część Sołectwa Bobrownickie Pole (od posesji Nr 1 do posesji Nr 30 i od posesji Nr 113 do posesji Nr 124)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Kajetan Bojarski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Część Sołectwa Bobrownickie Pole (od posesji Nr 61 do posesji Nr 82 i od posesji Nr 93 do posesji Nr 111)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Chojnacki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    69 (60,00%)

    Dariusz Kołaczyński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    46 (40,00%)

    Okręg 9

    Sołectwo Polichnowo (Polichnowo i Polichnowo-Piaski)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Parzniewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    65 (58,56%)

    Monika Frej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    46 (41,44%)

    Okręg 10

    Sołectwo Stary Bógpomóż

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Izabela Rohde

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (53,68%)

    Mariusz Jan Patyk

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    44 (46,32%)

    Okręg 11

    Sołectwo Stare Rybitwy (Stare Rybitwy, Stare Rybitwy-Miszek, Miszek)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paulina Sztuczka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    42 (59,15%)

    Wioleta Dąbrowska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    29 (40,85%)

    Okręg 12

    Sołectwo Brzustowa (Brzustowa, Stara Rzeczna) i część Sołectwa Gnojno (od posesji Nr 1 do posesji Nr 32)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Suski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (68,82%)

    Marian Gajewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    29 (31,18%)

    Okręg 13

    Część Sołectwa Gnojno (od posesji Nr 33A do posesji Nr 55, Oparczyska)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Piórecka

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    64 (64,65%)

    Marcin Kielik

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    35 (35,35%)

    Okręg 14

    Część Sołectwa Rachcin (Rachcin Okrągła, Rachcinek, Winduga, Okrągła)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Barbara Stańczak-Kaźmierska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (74,29%)

    Violetta Beata Chojnacka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    18 (25,71%)

    Okręg 15

    Część Sołectwa Rachcin (Rachcin, Rachcin Parcele Łochockie, Parcele Łochockie)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Władysław Kraziński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    61 (53,98%)

    Karol Paweł Kostrzewski

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    52 (46,02%)