Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Pakosławice od nr 1 do nr 58B
Pokaż więcej
Kamil Falkiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(22,73%)
Anna Wiesława Broda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
72
(54,55%)
Józef Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
30
(22,73%)
Okręg 2
Sołectwo Pakosławice od nr 59 do końca
Pokaż więcej
Bogusław Pięk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(20,69%)
Piotr Maciej Ksiądzyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
83
(57,24%)
Jerzy Kazimierz Woźniacki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
32
(22,07%)
Okręg 3
Sołectwo Strobice
Pokaż więcej
Teresa Baron
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(23,29%)
Grzegorz Józef Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
56
(76,71%)
Okręg 4
Sołectwo Reńska Wieś od nr 1 do nr 35A
Pokaż więcej
Janusz Kazimierz Tokar
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
25
(23,36%)
Ewa Magdalena Rogalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
82
(76,64%)
Okręg 5
Sołectwo Reńska Wieś od nr 36 do końca
Pokaż więcej
Witold Tomasz Podoluk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
82
(78,85%)
Aleksandra Patrycja Maćków
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
22
(21,15%)
Okręg 6
Sołectwo Prusinowice ulice: Jedności Narodowej, Łąkowa, Mazowiecka, Młyńska, Podhalańska
Pokaż więcej
Michał Maciej Stachoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(28,30%)
Marcin Michał Lubczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
38
(35,85%)
Tadeusz Jurecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
38
(35,85%)
Okręg 7
Sołectwo Prusinowice ulice: Partyzantów, Sikorskiego, Szkolna, Wyzwolenia
Pokaż więcej
Michał Janusz Furmankiewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
17
(13,39%)
Jerzy Marcin Tokarski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
70
(55,12%)
Łukasz Franciszek Majcherowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
40
(31,50%)
Okręg 8
Sołectwo Prusinowice ulice: Nyska, Ogrodowa, Parkowa, Podolska, Polna, Powstańców Śląskich, Wojska Polskiego
Pokaż więcej
Jonasz Jacek Kwiczala
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
20
(18,35%)
Piotr Władysław Jarek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
60
(55,05%)
Mirosław Janusz Borkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
29
(26,61%)
Okręg 9
Sołectwa: Bykowice, Korzękwice
Pokaż więcej
Gabriel Aleksander Górniak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(44,95%)
Krzysztof Mirosław Grochowiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
60
(55,05%)
Okręg 10
Sołectwo Goszowice Przysiółki: Śmiłowice, Naczków, Frączków od nr 36D/6 do końca
Pokaż więcej
Halina Ewa Magdziarz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
40
(32,79%)
Bolesław Lepak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
82
(67,21%)
Okręg 11
Przysiółek Frączków od nr 1 do nr 36D/5, wchodzący w skład sołectwa Goszowice
Pokaż więcej
Paweł Marcin Michel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
41
(32,54%)
Małgorzata Grażyna Stefańska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
50
(39,68%)
Kazimierz Frankiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
35
(27,78%)
Okręg 12
Sołectwa: Rzymiany, Smolice
Pokaż więcej
Wojciech Piotr Stachoń
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
7
(4,76%)
Ryszard Fronczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
65
(44,22%)
Joanna Angelika Pajestka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
75
(51,02%)
Okręg 13
Sołectwo Biechów Przysiółki: Godkowice, Radowice
Pokaż więcej
Krzysztof Łukasz Klinger
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(10,45%)
Wojciech Stanisław Wawrzkowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
94
(70,15%)
Agnieszka Jolanta Nosal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
26
(19,40%)
Okręg 14
Sołectwo Nowaki od nr 1 do nr 42
Pokaż więcej
Stanisław Jan Rychlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
45
(47,37%)
Dawid Łukasz Twardowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
50
(52,63%)
Okręg 15
Sołectwa: Słupice, Nowaki od nr 43 do końca. Przysiółek Spiny
Pokaż więcej
Paweł Piotr Kapera
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
14
(20,59%)
Adrian Czesław Bielica
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAMA RACZYŃSKIEGO
18
(26,47%)
Janusz Bolesław Ormaniec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JARKA NOSALA
36
(52,94%)